Президентка Естонії повернула Росії подароване на ювілей вино з окупованого Криму - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жест має виразне політичне забарвлення.

Президентка Естонії Керсті Кальюлайд відмовилася від подарованого їй на день народження ігристого вина, виробленого в анексованому Росією Криму. Про це повідомляє Eesti Ekspress.

Пляшку напою разом із букетом квітів і шоколадом передали разом із привітаннями дипломати посольства Росії. Подарунок призначався до 50-річного ювілею Кальюлайд. Естонка прийняла квіти та солодощі, а от вино демонстративно відіслала назад до російської дипломатичної установи.

Як повідомлялося, перед Новим роком в Естонії звільнилися всі працівники інформагентства "Sputnik Естонія" – підрозділу пропагандистського кремлівського ресурсу "Россия сегодня". Структура тимчасово зупинила роботу.

Відео Президентка Естонії подарувала Зеленському електровелосипед з іменною табличкою

На рамі є напис - "Президенту України, його високоповажності Володимиру Зеленському". Електровелосипед цієї марки коштує дві з половиною тисячі євро. Це не дорого, порівняно з іншими брендами. Подружжя Зеленських, своєю чергою, презентувало пані Кальюлайд українську вишиванку. Обмін дарунками відбувся з нагоди офіційного візиту Зеленського до Естонії.  

Президентка Естонії подарувала Зеленському електровелосипед з іменною табличкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції