Президентство Трампа не стосується країни: главу США розкритикували у річницю терактів 11 вересня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський президент не віддав належне меморіальним заходам у річницю трагічної дати.

У 17-ту річницю смертоносного терористичного акту та у день наближення монстру-шторму на США, президент Америки Дональд Трамп розпочав свій ранок у Twitter традиційним дописом про відсутність доказів про його зв’язок із РФ і про змову поміж ФБР, Мін’юстом, Гілларі Клінтон, іноземними шпигунами тощо.

Про це пише CNN.

Це був один з трьох твітів, який Трамп відправив уранці у вівторок. Також він відновив на посаді помічника  у Білому домі Дана Скавіно і відзначив роботу Руді Джуліані у якості мера Нью-Йорку в період 11 вересня. А далі з’явилося фото Трампа із першою леді Меланією Трамп, які вирушили до Пенсільванії. Там Трамп традиційно показував святкову усмішку і вітав прихильників.

Тим часом інші американські політики присвятили свої повідомлення у соціальних мережах саме трагічній річниці.

Приміром, колишній губернатор штату Арканзас Майк Хаккабі написав: «Нічого політичного або культурного змісту від мене сьогодні. Тільки урочисте нагадування про день, який ніколи не забудемо. Не забудемо невинних жертв і героїзм пожежників, поліції та інших перших осіб, яких ми повинні поважати і дякувати».

Колишній президент Білл Клінтон: "Сьогодні ми шануємо всіх тих, хто загинув 17 років тому в Нью-Йорку, штат Вірджинія та Пенсильванія, їхніх близьких та відважних перших осіб, які ризикували власним життям, щоб врятувати інших. Ми маємо жити нашим життям таким чином, щоб викупити роки, яких вони не можуть мати".

Сенатор Марко Рубіо: "Сьогодні - це день пам'яті та тихих роздумів. Ми ніколи не забудемо героїв і жертв 11 вересня 2001 року».

Фотогалерея Вшанування пам'яті жертв теракту 11 вересня у Нью-Йорку (10 фото)

Також у Twitter Трамп напередодні зауважив про насування найгіршого шторму за останні роки на США. Мовляв, будьте готові і будьте обережні.

«Я завжди стверджував, що найкращий спосіб отримати справжнє відчуття того, що турбує Трампа, - це звернути увагу на його ведення Twitter», - додав редактор CNN Кріс Чилізз.

У статті CNN редактор Кріс Чилізз висловлює обурення, що у такий важливий день для країни і нагальністю атаки великого шторму на східне узбережжя, Трамп розпочав ранок з того, що атакував власний Мін’юст, а не зосередив увагу на тому, що важливо для країни.

«Для Трампа президентство не стосується країни. Це про нього. І з кожним твітом, він це все більше прояснює», - пише видання.

ВідеоУ Нью-Йорку вшановують жертв терактів 11 вересня

17-річниця трагедії в Нью-Йорку – наймасштабнішої терористичної атаки в історії людства, яка забрала життя майже трьох тисяч людей. Того дня 2001 року терористи Аль-Каїди захопили чотири пасажирські лайнери. Нині у Нью-Йорку розпочинаються жалобні церемонії. Згадують усіх загиблих. 

У Нью-Йорку вшановують жертв терактів 11 вересня

Залиште свій коментар

Вибір редакції