Президенту Башкирії передрекли швидку відставку

У ЗМІ з'явилися репортажі про корупцію в керівництві Башкирії, які пов'язані з критикою на адресу федеральної влади, можуть призвести до відставки президента.

Нещодавні репортажі в засобах масової інформації про корупцію в керівництві Башкирії пов'язані з критикою на адресу федеральної влади, з якою останнім часом виступав республіканський лідер Муртаза Рахімов, повідомив один високопоставлений єдинорос.

Мова йде про публікацію в "Російській газеті" від 30 червня, а також про сюжети на Першому каналі і НТВ, показаних 4 липня і 19 червня відповідно. У них розповідалося про справу про шахрайство при будівництві Юмагузінського водосховища і можливої причетності керівництва Башкирії до корупції в паливно-енергетичній галузі республіки.

Рахімов вже звернувся до суду з позовом про захист честі і гідності з приводу сюжету на каналі НТВ. Він судився з каналом і раніше, причому обидва рази справи стосувалися шахрайства в паливно-енергетичному комплексі, і двічі відстояв свою правоту в судах.

За даними єдинороса, політикою Рахімова були в Москві незадоволені і раніше, проте основною причиною критичних сюжетів стало засідання Всесвітнього курултаю башкирів, що відбулося 10 червня. На засіданні глава республіки виступив з різкою критикою на адресу федеральної влади з приводу регіональної політики. Після курултаю Держзбори Башкирії підготували і направили до Держдуми РФ законопроект, що зобов'язує президента Росії втручатися в суперечки між федеральною та місцевою владою.

Рахімов міг позбутися своєї посади і раніше, проте за керівника Башкирії заступався прем'єр-міністр Володимир Путін. Після проведення курултаю Путін і президент Дмитро Мєдвєдєв досягли згоди з приводу долі Рахімова, і найближчим часом йому можуть запропонувати піти у відставку, зазначає близьке до адміністрації президента джерело.

Муртазу Рахімову 76 років, він керує Башкирією з 1993 року. Його повноваження на посаді президента республіки закінчуються в жовтні 2011 року.

Читайте також:

У Башкирії попереджено розкрадання деталей МіГ

У Москві затримали десятки опозиціонерів, які вимагали відставки Лужкова

Начальник Головного управління розвідки подав у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: