Президенту ФРН запропонували секс в обмін на відмову від АЕС

У Німеччині відома телеведуча запропонувала президенту країни переспати з ним в обмін на відмову підписувати закон про продовження терміну експлуатації 17 німецьких АЕС.

Німецька телеведуча і публіцист Шарлотта Роше, яка активно виступає проти атомної енергії, запропонувала президенту ФРН Крістіану Вульфу переспати з ним, якщо Вульф відмовиться підписувати прийнятий урядом Ангели Меркель закон про продовження терміну експлуатації 17 німецьких АЕС.

За словами Шарлотти Роше, вона вже обговорила цю пропозицію зі своїм чоловіком, і він схвалив ініціативу дружини. Тепер, як відзначила телеведуча, залишилося домогтися згоди першої леді - 37-річної Беттіни Вульф. "У мене теж є татуювання", - заявила Роше, натякаючи на татуювання на передпліччі, яку носить дружина президента.

Шарлотта Роше отримала широку популярність завдяки роману "Feuchtgebiete" ("Вологі місця"), що з'явився в 2008 році, в якому письменниця детально зупиняється на своєму інтимному житті і описує різні сексуальні практики. Про реакцію президента ФРН на пропозицію Роше поки нічого не повідомляється.

Рішення уряду Німеччини продовжити терміни експлуатації АЕС викликало різку критику з боку опозиційних партій СДПН, "Зелених" і "Лівих", які пригрозили заблокувати його в бундесраті. Відповідно до нових законів, термін дії АЕС, побудованих до 1980 року, буде продовжений на вісім років, а станцій, побудованих після 1980 року, - на 14 років. Таким чином, останній реактор на території Німеччини повинен бути заглушений в 2035 році.

Читайте також:

У Німеччині хірург відмовився оперувати пацієнта через татуювання зі свастикою

Екс-канцлер Німеччини: Буш в мемуарах говорить неправду

У Німеччині 21-а річниця падіння Берлінської стіни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: