При будівництві "танцюючого мосту" у Росії виявлені порушення на 152 млн рублів

При будівництві так званого "танцюючого мосту" у Волгограді були допущені фінансові порушення. Рахункова палата виявила подорожчання проекту майже на 1,5 мільярда рублів.

Рахункова палата Росії, вивчивши документацію, виявила, що при будівництві так званого "танцюючого мосту" у Волгограді, який був закритий у травні через сильні коливання, були допущені фінансові порушення на загальну суму 152 мільйони рублів.

Про це повідомив 28 липня на зустрічі з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим глава Рахункової палати Сергій Степашин, підкресливши, що "це нецільове використання бюджетних коштів". Мєдвєдєв, зі свого боку, зажадав довести до кінця розслідування порушень при будівництві мосту.

За словами Степашина, Рахункова палата повністю завершила перевірку і підписала акти, які були відправлені в слідчі органи та Генеральну прокуратуру. У серпні планується провести колегію, присвячену розбору ситуації з мостом. Як зазначив Степашин, міст будувався протягом 13 років, проте остаточна документація була затверджена тільки у 2007 році. "Тому будували як могли, тому і плаваючий міст", - пояснив Степашин.

Як підкреслив Степашин, Рахункова палата виявила подорожчання проекту майже на 1,5 мільярда рублів. Як було встановлено, подорожчання було пов'язане з тим, що людям, яких відселяли з місць будівництва моста, давали гроші, не розрахувавши суми. За словами голови Рахункової палати, ця сума інкримінується адміністрації Волгоградської області. Як встановила Рахункова палата, 9 з 13 мільярдів рублів були витрачені з бюджету, решту вклала місцева адміністрація.

Як зазначив Сергій Степашин, технічна документація також не витримує жодної критики. За словами голови Рахункової палати, це помітно навіть аудиторам, які не є інженерами. "Слава Богу, що міст вижив", - сказав глава Рахункової палати. "І люди не постраждали", - додав Мєдвєдєв.

Нагадаємо, 20 травня під впливом сильного вітру по дорожньому покриттю волгоградського мосту через Волгу протягом 1 години 20 хвилин йшли "хвилі" амплітудою від 40 см до 1 метра. У ЗМІ прозвали міст "танцюючим". У результаті рух по мосту було закрито. Після проведення технічних експертиз, які підтвердили, що ніяких дефектів конструкцій мосту немає, 25 травня рух по мосту було відкрито для легкового автотранспорту.

Читайте також:

Експерти з'ясували, чому у Волгограді почав "танцювати" міст

В Росії розхитався новий міст через Волгу: автомобілі підкидувало у повітря

Навпроти будівлі ФСБ в Петербурзі "підняли" 65-метровий фалос

ВідеоХвилястий міст

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: