Прибічник евтаназії не потрапив у Конгрес США

Колишній лікар Джек Кеворкян, що одержав прізвисько "Доктор Смерть" за те, що допоміг добровільно піти з життя 130 пацієнтам, які страждали на важкі захворювання, програв вибори в Конгрес.

Кеворкян, який висувався як незалежний кандидат від одного з округів в передмісті Детройта, набрав всього 2,7 відсотків голосів. Перемогу отримав кандидат від демократичної партії Гері Пітерс.

80-річний "Доктор Смерть" заявив, що більше не планує висувати свою кандидатуру. За його словами, політична система в США "дуже корумпована". "Ця система повинна бути перероблена від низу до верху, - відзначив Кеворкян. - Ми повинні відмовитися від партій".

Джек Кеворкян є переконаним прихильником евтаназії і добивається її легалізації. З 1990 по 1998 рік він допоміг звести рахунки з життям 130 хворим. Тіла самовбивць Кеворкян залишав в мотелях, в приймальних лікарень і моргів.

Звинувачення проти Кеворкяна вдалося висунути тільки в 1999 році, коли в розпорядження правоохоронних органів потрапив відеозапис самогубства 52-річного Томаса Йорка. Кеворкян був засуджений до 8 років в'язниці і вийшов на свободу в 2007 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: