Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Причетна до витоку даних користувачів Facebook компанія Cambridge Analytica оголосила про своє закриття

Інцидент із витоком даних спричинив міжнародний скандал.

Компанія з аналізу даних Cambridge Analytica оголосила про припинення своєї роботи. Саме вона причетна до незаконного отримання доступу до даних понад 87 мільйонів користувачів соцмережі Facebook.

"Незважаючи на незмінну впевненість компанії в тому, що працівники Cambridge Analytica діяли етично та законно, розголос у ЗМІ зробив недоступними для нас усіх клієнтів та постачальників. Через це більше неможливо продовжувати керувати компанією та бізнесом", — зазначається у прес-релізі Cambridge Analytica.

Тим часом у Facebook відмовилися коментувати закриття Cambridge Analytica, передає ВВС.

Нагадаємо, 17 березня стало відомо, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50 мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних було створення програмного забезпечення для передвиборної кампанії тодішнього кандидата у президенти США Дональда Трампа, для передбачення електоральних рішень. 

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав провину соціальної мережі у витоку даних і розповів про кроки, які дозволять запобігти цьому в майбутньому. Пізніше голова відділу технологій Facebook Майк Шропфер повідомив, що кількість користувачів соцмережі, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів.

ВідеоFacebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

Сторінки російська агенція використовувала, аби впливати на користувачів у США, Європі та самій Росії. Про це повідомив Марк Цукерберг. Зокрема зазначив, боти скористалися соцмережею для політичного впливу на російськомовних користувачів в Україні та інших країнах-сусідах РФ.

Facebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції