Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Причетність до тортур ЦРУ: Маккейн анонсував увагу Сенату до першої жінки на посту очільника розвідвідомства

Маккейн нагадав, що нинішній закон США чітко забороняє розширені методи допиту.

Голова Комітету з питань збройних сил верхньої палати американського Конгресу Джон Маккейн передбачає посилену увагу Сенату до нового кандидата на посаду глави ЦРУ Джину Гаспел через її причетність до програми тортур ЦРУ.

Про це йдеться в офіційній заяві Маккейна, - пише Укрінформ.

"У процесі затвердження на посаду директора ЦРУ Майк Помпео неодноразово підтверджував, що дотримуватиметься закону, який застосовує обмеження польового статуту Армії США щодо допитів в усіх американських агентствах, включаючи ЦРУ. Американський народ сьогодні заслуговує на ті самі гарантії від Джини Гаспел, чия кар'єра в агентстві неодноразово перетиналася з програмою так званих "методів розширеного допиту", - зауважив сенатор.

Катування затриманих впродовж останнього десятиліття було "одним із найгарячіших розділів американської історії". Маккейн нагадав, що нинішній закон США чітко забороняє розширені методи допиту.

"У процесі затвердження пані Гаспел має пояснити характер та ступінь своєї участі в програмі допитів ЦРУ", - наголосив глава комітету.

ВідеоТрамп призначив нового очільника ЦРУ та держсекретаря

Дональд Трамп звільнив Рекса Тіллерсона через розбіжності у поглядах і призначив на його місце вже колишнього керівника Центрального Розвідувального управління Майка Помпео. Натомість ЦРУ вперше очолила жінка Джина Гаспел.

Трамп призначив нового очільника ЦРУ та держсекретаря

Сенат розглядатиме всю інформацію щодо Джини Гаспел, а також розпитуватиме її про ставлення до тортур та чинного законодавства з цього питання.

Нагадаємо, сьогодні, 13 березня, Джина Гаспель - заступниця директора ЦРУ - очолила американське розвідувальне управління і стала першою жінкою, яка керуватиме цією установою. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції