Причина смерті Арафата - СНІД

Один із засновників Народного фронту звільнення Палестини Ахмад Джибріл заявив, що Ясир Арафат помер від СНІДУ.

Могила Ясира Арафата в Рамаллі (Фото: Wikipedia)
Популярна версія про отруєння Арафата ізраїльськими спецслужбами не підтвердилася. (Фото: Wikipedia)

Один із засновників Народного фронту звільнення Палестини Ахмад Джибріл заявив, що Ясир Арафат помер від СНІДУ. Про повідомила ізраїльська газета Israel today. Колишній палестинський лідер помер в паризькому госпіталі 11 листопада 2004 року.

За даними видання, в інтерв'ю ліванському телеканалу "Аль-Манар", який належить руху Хезболла, Джибріл розповів про розмову, що відбулася між ним і главою ПНА Махмудом Аббасом, під час якої він поцікавився результатами офіційного розслідування причин загибелі Арафата.

У відповідь один з наближених Аббаса сказав: "Щиро кажучи, в медичному висновку, який передали нам французи, йдеться, що причиною смерті (Арафата) був СНІД".

Раніше палестинська влада стверджувала, що палестинські і французькі лікарі, що лікували Арафата, не виявили в його організмі якихось вірусів, бактерій або мікробів, і підтвердили, що він не був хворий на рак або СНІД.


У Палестині найпопулярнішим поясненням смерті Арафата була версія про його отруєння ізраїльськими спецслужбами. 

Як відзначає газета, ця версія небезпідставна, якщо врахувати, що свого часу ізраїльські спецслужби намагалися таким чином отруїти лідера радикального палестинського угрупування ХАМАС Халеда Машаля, при цьому вони використали невідому отруту, що поставила в безвихідь кращих йорданських лікарів, які лікували Машаля.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: