Причиною смерті китаянки в російському поїзді була не атипова пневмонія

Тести на атипову пневмонію, грип, який циркулює в людській популяції, і на пташиний грип дали негативний результат.

Причиною смерті 23-річної громадянки Китаю 15 квітня в потязі "Благовіщенськ - Москва не була атипова пневмонія або грип, повідомив в п'ятницю головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко з посиланням на перші результати дослідження.

Попередньою причиною смерті дівчини називали атипову пневмонію і ентеровірусну інфекцію. Слідчий комітет при прокуратурі РФ, посилаючись на результати судово-медичної експертизи, повідомив, що причиною смерті стала ГРВІ.

"Сьогодні отримані перші результати діагностики. Спочатку було зроблено тести на найбільш очікувані діагнози: ТОРС ("тяжкий гострий респіраторний синдром", атипова пневмонія), на грип, який циркулює в людській популяції, і на токсичний грип - H5 (пташиний грип), H7 і H9. У першому тесті вони дали негативний результат", - сказав Онищенко.

За його словами, роботу буде продовжена по ширшому колу можливих збудників захворювання. "Заражені лабораторні тварини, ми робитимемо посів, вирощуватимемо збудники", - сказав головний санітарний лікар.

Він підкреслив, що перевірений стан здоров'я у решти пасажирів вагону, в якому загинула дівчина. "На сьогоднішній ранок ситуація стабільна, всі ізольовані в інфекційну лікарню здорові", - сказав Онищенко.

За його словами, чоловік, мама і батько загиблої також відчувають себе добре: у них немає температури і ознак якої-небудь інфекції.

Лікар не вважає, що дівчина померла раптово. "Вона хворіла, до того, як сіла в потяг. Її стан викликав побоювання із самого початку, коли вона сіла в 2 годин ночі 12 квітня в потяг в Читі", - сказав Онищенко.

П'ятдесят один пасажир і двоє провідників, які їхали разом з хворою китаянкою, були госпіталізовані в Кірові. Сусідні вагони пасажирами і чотирма провідниками були відчеплені і направлені в санітарний тупик.

Всі пасажири трьох відчеплених вагонів - трудові мігранти з Китаю, які сіли в три причіпні вагони на проміжній станції в Читі.

Читайте також:

У російському потязі померла китаянка. Підозрюють атипову пневмонію

Японці розробили універсальну вакцину від грипу

50 людей отруїлось, рятуючи самовбивцю

Український миротворець помер від малярії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: