Причиною трагедії в Камбоджі став хисткий міст

Тиснява виникла після того, як міст, де зібралися люди, почав розгойдуватися. Багато хто з камбоджійців сприйняли це як сигнал того, що споруда незабаром обрушиться.

 Тиснява на фестивалі води в Пномпені, в результаті якої загинули 378 осіб, виникла після того, як міст, де зібралися люди, почав розгойдуватися. Про це свідчать попередні дані розслідування.

Качка є нормальним явищем для підвісного мосту, проте багато хто з камбоджійців сприйняли це як сигнал того, що споруда незабаром обрушиться. Саме це спровокувало паніку і сильну тисняву.

Серед інших ймовірних причин тисняви називали, зокрема, непритомність кількох людей.

Нагадаємо, 22 листопада в Пномпені проходив концерт, приурочений до Водяного фестивалю – одного з найголовніших свят в країні. Після концерту натовп попрямував у центр міста – до Діамантового острова, на який веде довгий міст. Через те, що люди рухалися як з острова, так і на острів, виникло стовпотворіння.

В результаті тисняви загинули, за останніми даними, 378 осіб, ще сотні людей отримали травми.

Прем'єр-міністр країни Хун Сен заявив, що з часів режиму червоних кхмерів у країні нічого більш жахливого не відбувалося.

Нагадаємо також, що схожа трагедія нещодавно трапилась в Німеччині, де під час проведення найбільшого в світі фестивалю рейв-музики Love Parade виникла тиснява, в якій загинули 19 осіб.

Читайте також:

В Індії десять осіб загинули в тисняві в храмі

У переповненій мечеті в Малі затоптали на смерть 15 людей

У тисняві на дискотеці загинули 19 людей

ВідеоТрагедія у Камбоджі: на фестивалі води у тисняві загинули 339 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: