Придністров'я готове на розміщення в себе будь-яких російських військ

Президент Придністров'я заяви, що Росія може навіть не питати дозволу про розміщення будь-яких своїх військ на території ПМР, бо відповідний закон був прийнятий 8 років тому.

Президент Придністровської Молдавської Республіки (ПМР) Ігор Смирнов заявив про те, що його країна згодна на розміщення в регіоні будь-яких російських військ.

За його словами, в Москві навіть можуть і не питати про розміщення в ПМР військ або озброєнь, оскільки відповідний закон республіка прийняла ще в 1992 році.

До того ж Смирнов нагадав про підсумки референдуму від 17 вересня 2006 року, які свідчать про те, що абсолютна більшість громадян Придністров'я виступають за незалежність ПМР і її подальше входження до складу Росії.

Заява придністровського лідера послідувала за його поїздкою до Москви. У російській столиці глава Придністров'я розмовляв із Сергієм Лавровим.

Смирнов повідомив, що вони не обговорювали розгортання в Придністров'ї російських ракетних комплексів "Іскандер".

При цьому варто нагадати, що сам він раніше виступав з подібною ініціативою в якості можливої відповіді на розміщення елементів ПРО США в Румунії та Болгарії.

"Ми готові до цього давно, ми просили раніше залишити військову присутність Росії навіки", - сказав Смирнов.

Придністров'я - невизнана держава, яка де юре є частиною сусідньої Молдови. Після конфлікту, що стався у 1992 році, на території республіки знаходяться російські миротворці під прапором ООН.

Кишинів не визнає незалежність ПМР і виступає за виведення російських миротворців.

Читайте також:

Придністров'я готове розмістити елементи російської ПРО

Президент Придністров'я погрожує Молдові російською зброєю

Сайт президента Придністров'я вкрали через кватирку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: