Придністров'я наполягає на збільшенні російських військ у регіоні

Придністров'я виступає за збільшення чисельності російського миротворчого контингенту в регіоні з 500 до 2,7 тис. військовослужбовців, а також за створення вертолітної ескадрильї.

Придністров'я наполягає на збільшенні в регіоні російського миротворчого контингенту військ, оскільки політичний діалог з Кишиневом залишається непередбачуваним і є небезпека виникнення конфліктів.

Про це заявив співголова Об'єднаної контрольної Комісії від Придністров'я Олег Бєляков в інтерв'ю першому каналові придністровського телебачення. Він сказав, що під час проведеного в Бендерах семінару "Операції з підтримки миру", організованого місією ОБСЄ в Молдові, було відзначено, що сил і засобів у зоні безпеки має бути саме стільки, щоб локалізувати будь-яку конфліктну ситуацію. "Тому ми й наполягаємо на збільшенні російського контингенту військ, вважаючи, що через непередбачуваність діалогу з Кишиневом є небезпека виникнення конфліктів", - заявив Бєляков.

За його словами, ряд проблем - припинення залізничного сполучення, економічна блокада, - свідчить не про довіру, а про протистояння сторін, і всі ці питання мають вирішуватися в рамках місії ОБСЄ та країн-гарантів.

Придністров'я виступає за збільшення чисельності російського миротворчого контингенту в регіоні з 500 до 2,7 тис. військовослужбовців, а також за створення вертолітної ескадрильї у складі спільних миротворчих сил. У Тирасполі відзначають стабілізуючу роль миротворчої операції на Дністрі і висловлюються за те, щоб її формат залишався незмінним, доки не буде досягнуто остаточного політичного врегулювання в регіоні.

Нагадаємо, президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв 17 травня підписали спільну заяву з питань врегулювання придністровської проблеми.

Росія й Україна вважають, що рішення придністровської проблеми може бути тільки політичним, і закликають сторони утримуватися від односторонніх дій, йдеться у спільній заяві.

Читайте також:

Україна і Росія домовилися врегулювати придністровську проблему

Молдова знову заявила про необхідність повного виведення військ РФ з Придністров'я

Молдова підтримала Росію та відмовилася від навчань НАТО в Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: