Придністров'я незабаром здобуде незалежність

Президент Придністров'я відкинув можливість об'єднання з Молдавією.

Придністров'я ніколи не об'єднається з Молдавією і незабаром здобуде незалежність. Таку заяву зробив президент невизнаної Придністровської Молдавської Республіки (МПР) Ігор Смирнов, виступаючи в середу на урочистостях з нагоди 19-ї річниці проголошення незалежності. За словами президента, зробити це не дозволить "референдум, у ході якого жителі Придністров'я висловилися за інтеграцію з Росією і незалежність".

"Дивлячись недавню телетрансляцію засідання молдавського парламенту, який обирав органи влади, бачиш до болю знайомі обличчя - обличчя тих, хто наприкінці 80-х кричав, що Молдова може бути тільки для румунів. Альтернативи нашій державі, навіть через 20 років, немає. Визнання нашої країни - це закономірний підсумок розвитку суспільства. Час цей настане вже скоро ", - підкреслив Смирнов.

Він нагадав, що до теперішнього часу офіційно визнані вже дві з чотирьох держав, створених після розпаду СРСР, - Абхазія і Південна Осетія.

Смирнов також зазначив, що під гучне схвалення західного співтовариства на чолі зі США нещодавно з'явилося держава Косово, як виняток з існуючих норм. При цьому президент Придністров'я зазначив, що, коли з'явилися Південна Осетія і Абхазія, це викликало протест у Заходу. Подвійні стандарти застосовувалися навіть тоді, коли Грузія піддала геноциду цілий народ. Однак за минулий рік ситуація змінилася, і реальність змушує називати речі своїми іменами.

"Стрімкий розвиток геополітичних процесів у світі говорить про те, що в ім'я збереження життя малих народів доведеться прислухатися до їхнього голосу, а не до догм, які вже не працюють", - заявив Смирнов.

Він висловив вдячність Росії, яка зупинила війну на Дністрі і подальший геноцид придністровців в 1992 році, так само як і зупинила його на Кавказі. "Ми пам'ятаємо про це, низький їй уклін", - заявив глава ПМР.

Смирнов висловив подяку за допомогу і сприяння Росії, Південній Осетії і Абхазії. "Всі ці роки ми дотримуємося одного разу обраного курсу - на інтеграцію з Великою Росією. Цього року ми пішли на зміну своєї Конституції, практично повністю гармонізувавши її до чинної Конституції Росії. Остаточне рішення щодо того, як буде виглядати наша Конституція, буде прийнято всім народом на майбутньому референдумі ", - сказав Смирнов.

Читайте також:

Парламентська коаліція Молдови обрала спікера

Компартія Молдавії вирішила сформувати коаліцію

Молдавська опозиція оголосила коаліцію в парламенті. Комуністи відмовились від співпраці

Молдова: опозиція відмовилась від угоди з владою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: