Прихильники "Аль-Каїди" опублікували список своїх ворогів

"Аль-Каїда" склала список з 40 ворогів - американських чиновників, військових і журналістів, пов'язаних з війною в Іраку.

Прихильники "Аль-Каїди" опублікували на одному з своїх сайтів список з 40 американських чиновників, військових і журналістів, пов'язаних з війною в Іраку.

За даними газети The Daily Mail, конкретні імена зі списку не називаються, але навпаки деяких них є їхні фотографії та адреси.

Відзначається, що автор публікації також пропонує читачам у міру можливості взяти участь в їх знищенні. Серед варіантів знищення, зокрема, пропонується використовувати надіслані поштою бомби.

У свою чергу, учасники форуму заявили, що в США неважко придбати зброю і використовувати її для вбивства тієї чи іншої людини зі списку.

Американські правоохоронні органи зазначили, що інформація про потенційні жертви була вказана лякаюче детально. Появу списку деякі фахівці пов'язали з недавнім знищенням Усами бен Ладена і бажанням терористів помститися за нього.

Крім того, людям, зазначеним у списку, вже повідомили про те, що на них може початися полювання та попросили виявляти пильність.

Додамо, що джерела в ФБР, в свою чергу, заявили, що поки не знають, наскільки серйозною може виявитися загроза і чи буде у неї якийсь розвиток, крім розмов на інтернет-форумах.

Читайте також:

США пообіцяли убити нового главу "Аль-Каїди" як бен Ладена

"Аль-Каїда" закликала мусульман в США взятися за зброю (відео)

США назвали ім’я нового ворога, який не поступається за силою "Аль-Каїді"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: