Прихильники Бакієва захопили будівлю адміністрації Джалал-Абадської області

Прихильники називають причиною події - невиконання вимоги звільнення найближчого соратника Бакієва міністра оборони Бакита Калиєва.

Прихильники поваленого президента Киргизії Курманбека Бакієва увірвалися в будівлю адміністрації Джалал-Абадської області.

Міліція в цей час перебуває на мітингу на іншому кінці центральної площі і в те, що відбувається, не втручається. Увірвавшихся прихильників близько 300.

Прихильники називають причиною події - невиконання вимоги звільнення найближчого соратника Бакієва міністра оборони Бакита Калиєва. На площу прибув автобус з міліцією.

Учасники мітингу в Джалал-Абаді побили 17 квітня виконуючого обов'язки міністра внутрішніх справ Киргизії Болота Шерніязова, а його автомобіль закидали камінням.

Глава МВС приїхав у регіон керувати операцією із затримання брата екс-президента Киргизії Джанишбека Бакієва.

У Джалал-Абаді 17 квітня проходили два мітинги: співробітників міліції, які вимагали захисту їх прав, і прихильників затриманого екс-міністра оборони країни.

Коли Шерніязов приїхав на центральну площу, де зібралися практично всі співробітники міліції області, на нього напали учасники другої акції, в основному жінки. Главі МВС довелося терміново ретируватися з площі.

Тимчасовий уряд стверджує, що родина екс-президента Курманбека Бакієва напередодні революції вивезла з країни близько 200 мільйонів доларів, заявив журналістам віце-прем'єр Азімбек Бекназаров. "Шостого квітня через АУБ-банк вони вивезли двісті мільйонів доларів", - сказав він.

Бекназаров вважає, що, "можливо, в ході подальшого розслідування ця сума буде зростати". "АУБ-банк", за даними нової влади, контролювався сім'єю Бакієва.

Брата екс-президента Киргизії Курманбека Бакієва, колишнього голови Служби держохорони Джанибека Бакієва немає в оточеному силовиками будинку в рідному селі Бакієвим Тейт, повідомив по телефону один з прихильників Бакієва, який знаходиться у будинку.

Міліція і спецназ зараз оточують будинок Бакієва. За словами одного з очевидців, близько 70 спецназівців займають позиції приблизно в 300 метрах від будівлі.

Прихильник Бакієва, який знаходиться в будинку, говорить, що їх усередині всього четверо, і всі вони неозброєні.

Нова влада Киргизії звинувачує Джанибека Бакієва у загибелі людей під час штурму 7 квітня Будинку уряду в Бішкеку. На думку тимчасового уряду, саме він віддав наказ відкрити стрілянину по прихильникам опозиції.

Читайте також:

У Киргизії проходить спецоперація по затриманню брата Бакієва

Провину за загиблих під час заворушень у Бішкеку поклали на брата Бакієва

Два сина і брат президента Киргизії оголошені у розшук

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: