Прихильники Бакієва зібрали в похід на Бішкек 25 тисяч людей

Противники нової влади Киргизії готові рушити в похід на столицю. Тимчасовий уряд заявив, що повністю контролює ситуацію.

Комітет підтримки скинутого президента Киргизії Курманбека Бакієва оголосив, що зараз на їхньому боці 25 тисяч мешканців півдня республіки, які готові об'єднатися в Джалал-Абаді і рухатися на північ країни, щоб "розібратися з тимчасовим урядом".

Ввечері 13 травня прихильники Бакієва захопили будівлі адміністрацій трьох підвенних областей - Ошської, Джалал-Абадської і Баткенської. За останніми даними, будівлю адміністрації Бактенської області шляхом переговорів вдалося звільнити.

В тимчасовому уряді республіки заявили, що вони контролюють ситуацію в країні та пообіцяли заарештувати організаторів заворушень протягом доби. Події на півдні нова влада розцінила "як спробу реваншу бакієвських сил".

Нагадаємо, 7 квітня на хвилі мітингів опозиції до влади в Киргизії прийшов тимчасовий уряд. Жертвами зіткнень прихильників опозиції з силами правопорядку тоді стали 86 людей, більше 1500 отримали поранення.

Президент Курманбек Бакієв залишив країну і склав повноваження. Наразі він перебуває в Мінську: білоруський лідер Олександр Лукашенко відмовився видавати його новій владі, хоча та направила запит про екстрадицію екс-президента.

Читайте також:

Білоруські дипломати виїхали з Киргизії, рятуючись від "екстремістських елементів"

Прихильники Бакієва захопили південь Киргизії

Лукашенко не має наміру видавати Бакієва новій владі Киргизії

Скинутий президент Киргизії займеться виробництвом іграшок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: