Прихильники Шрі-Ланкських повстанців заблокували центр Лондона

Прихильники "Тигрів звільнення Таміл-Ілама" проводять сидячу акцію протесту в столиці Великобританії. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Декілька тисяч прихильників руху "Тигри звільнення Таміл-Ілама" заблокували рух по центральних вулицях Лондона на знак протесту проти збройного конфлікту в Шрі-Ланці.

Зокрема, демонстранти проводять сидячу акцію протесту на площі перед будівлею британського парламенту і на прилеглих вулицях. За словами представника демонстрантів, акція була стихійною і співпала із засіданням парламенту, що відкрився після пасхальних канікул.

Він підкреслив, що протестувальникам більше не потрібно підписання заяв, вони хочуть бачити дії. "Ми хочемо, щоб британський уряд довів справу до Ради Безпеки ООН, яка повинна домогтися припинення вогню", - додав він.

За даними поліції, в акції протесту беруть участь близько 2500 людей. Арешти поки не проводилися.

"Тигри Таміла" з 1972 року ведуть боротьбу за створення незалежної держави на півночі Шрі-Ланки. В кінці 2008 - початку 2009 року влада острова здійснила посилений наступ на позиції сепаратистів і вибили "тигрів" з більшої частини їх території.

В даний час бойові дії ведуться на невеликій ділянці на півночі країни. Всього за час збройного конфлікту загинули більше 70 тисяч людей.

Читайте також:

Українці не готові брати участь у масових акціях протесту

Лідер тайських маніфестантів вижив після поранення в голову

Грузинська опозиція обіцяє зібрати в Тбілісі всі регіони

Онука Індіри Ганді звільнили з-під варти для участі у виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: