Прихильники жорсткого Brexit у партії прем’єра Великої Британії Мей намагаються відправити її у відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Близько 50 депутатів об’єднання всередині керівної британської партії провели закриту зустріч.

Близько 50 депутатів Європейської дослідницької групи (ERG) всередині Консервативної партії, які виступають проти плану "м’якого Brexit" прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей, провели закриту зустріч, на якій обговорили можливість та шляхи відставки очільниці уряду.

Депутати-євроскептики відкрито обговорювали "як краще грати під час виборів лідера партії", повідомило джерело виданню BBC.

Під час зустрічі лунали такі фрази як "всі, кого я знаю, вважають, що вона повинна піти", "вона катастрофа" та "це не може так далі продовжуватися".

Однак публічно євроскептики запевняють у прихильності до британського прем’єра. "Політика повинна бути змінена, але я підтримую цю особу. Тереза Мей має величезні чесноти, вона фантастично достойний прем'єр-міністр, і вона має мою підтримку - я просто хочу, щоб вона змінила один пункт політики", - запевнив лідер ERG Якоб Ріс-Мог.

Партія Мей втратила більшість у парламенті після виборів у 2017 році, а тому будь-які "незгоди" всередині її ж партії щодо остаточної угоди про вихід з Європейського союзу можуть стати кінцем її уряду меншості та призвести до політичної нестабільності у Британії під час Brexit.

На початку липня на сайті уряду Великої Британії було опубліковано документ "Майбутнє відносин між Сполученим Королівством та Європейським Союзом", який є так званим м’яким планом виходу країни зі складу Європейського Союзу. Дата виходу призначена на 29 березня 2019 року.

Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, під час якого британська сторона не зможе брати участь в ухваленні рішень, але продовжить дотримуватися правил Євросоюзу, сплачувати внески до бюджету і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції