Приховали зв'язок з Кремлем: в Facebook озвучили умову розблокування акаунтів RT

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Facebook підкреслили, що "люди не повинні перебувати в омані щодо того, хто стоїть за сторінками".

Facebook розблокує акаунти проекту телеканалу RT "In the Now" після того, як їх власники повідомлять інформацію про афілійованих з ними компаній і вкажуть країни, з яких сторінки управляються.

Про це інформує російський "Інтерфакс".

»Ми продовжуємо докладати зусиль, щоб люди могли отримувати більше інформації про сторінки, які вони відстежують", - йдеться в повідомленні Facebook.

У соцмережі підкреслили, що "люди не повинні перебувати в омані щодо того, хто стоїть за сторінками Facebook".

ВідеоFacebook видалив майже п'ять сотень сторінок, створених російською фабрикою тролів

Фахівці американської соцмережі помітили, що власники цих сторінок, створених у Москві, часто видавали себе за українців. Автори цих пропагандистських профілів переважно працювали на аудиторію в Україні. Окрім погоди та здоров'я школярів, на цих сторінках з'являлася антиНАТОвська риторика, писали про протестні настрої. Російські пропагандисти витратили на рекламу у Facebook та Instagram близько 160 тисяч доларів. 

Facebook видалив майже п'ять сотень сторінок, створених російською фабрикою тролів

Раніше головний редактор RT Маргарита Симоньян повідомила про блокування соцмережею Facebook одного з проектів телеканалу Russia Today "In the Now".

У повідомленні говориться, що акаунти проекту заблоковані, оскільки "приховували зв'язок з Кремлем".

Нагадаємо, в грудні 2018 року британський регулятор засобів масової інформації Ofcom звинуватив російський пропагандистський канал Russia Today в порушенні принципів об'єктивності та пообіцяв розглянути варіант введення санкцій. Зокрема канал звинувачують у порушенні принципів мовлення в Британії під час висвітлення ситуації навколо отруєння екс-шпигуна РФ Сергія Скрипаля та його дочки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції