Прикордонники пояснили, чи пов'язаний спалах коронавірусу із відмовою китайцям у в'їзді до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З України за січень-лютий виїхало майже 4 тисячі китайців.

Від початку 2020 року, коли китайські медики зафіксували перший випадок інфікування невідомим коронавірусом, у в'їзді до України громадянам КНР прикордонники майже не відмовляли. Випадки були лише поодинокі й жодним чином не стосуються спалаху убивчого вірусу.

Про це розповів прессекретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко, пише "Інтерфакс-Україна".

За його словами, загалом від початку 2020 року в Україну в'їхало близько 3 100 громадян Китаю. А от відмову вони отримували із різних причин, до прикладу, у них не було відповідних дозволів або мали перевищення терміну перебування в Україні.

"Тільки відмови треба розуміти правильно. Є різні обставини, через які іноземець, зокрема громадянин Китаю не може потрапити в Україну: відсутність необхідних для цього документів, або перевищення терміну перебування в Україні, або обмеження йому в'їзду", - сказав Демченко.

Крім того, речник ДПСУ вказав, на зменшення тенденції в'їзду китайців до України. Так, за його даними, майже 4 тисячі громадян Китаю за півтора місяці виїхали за межі України. 

"Лютий ще не закінчився, але вже можна говорити про зменшення потоку. І десь понад 3,9 тис. громадян Китаю виїхали від початку року", - підсумував Демченко.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Вірус поштою: чи можна інфікуватись коронавірусом через посилки з Китаю

Українці й далі активно замовляють посилки з Китаю. На Укрпошті пакунки з Піднебесної не обробляють і не впроваджено ніякого режиму роботи: чи то пов'язки на обличчя, чи то рукавички. То чи може вірус жити у посилках і скільки часу - цікавилась ТСН. Більше про коронавірус

Вірус поштою: чи можна інфікуватись коронавірусом через посилки з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції