"Приморські партизани" знову напали на міліціонерів

Росією поширилися чутки про нових "приморських партизан". 16 червня нібито був розстріляний пост ДПС в селищі Врангеля, розташованому неподалік від міста Находки.

Незважаючи на затримання банди "приморських партизан", у Приморському краї Росії стався новий напад на міліціонерів. Така інформація з'явилася на далекосхідному форумі vlcrime.net.

Як повідомила одна з учасниць порталу www.kirovsky-dv.ru, 16 червня був розстріляний нібито пост ДПС в селищі Врангеля, розташованому недалеко від міста Находки. За словами учасниці форуму, інформацію вона отримала від знайомого автовласника, який особисто почув це з міліцейської рації, коли його зупинили на іншому посту ДПС. Ніяких подробиць не повідомлялося.

Офіційні органи цю інформацію поки ніяк не прокоментували. Однак інший учасник форуму з іронією відзначив, що, мабуть, могли цей пост ДПС без жодного збитку розстріляти і навіть підірвати, тому що він вже два роки стоїть "забитий", "без особового складу" і весь обмальований графіті.

Тим часом, родичі затриманих "приморських партизан" впевнені, що в краї діяла не одна банда, а на Романа Савченко, Володимира Ілютікова, Максима Кирилова та Олександра Ковтуна тепер слідчі хочуть "повісити" всі випадки розбоїв і грабежів, скоєних нещодавно в Примор'ї.

Членів групи підозрюють в загальній складності в чотирьох нападах на міліціонерів. Минулого тижня були спочатку затримані двоє підозрюваних - Роман Савченко і Максим Кирилов. 11 червня міліція напала на слід інших членів банди. Міліціонери оточили житловий будинок в Уссурійську, де в одній з квартир засіли четверо підозрюваних. У відповідь на пропозицію здатися вони відкрили вогонь, поранивши двох міліціонерів. В ході облоги Солодких і Сухорада застрелилися, Ілютіков і Ковтун здалися.

Читайте також:

Юний приморський "партизан" розповів про теплу зустріч у в'язниці

Родичі "приморських партизан" оголосили збір коштів на незалежне розслідування

Останній "приморський партизан" здався міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: