Приморських "партизан" катують у в’язниці

Правозахисники приморських "партизан" заявляють, що їм погрожують в органах: "Коли схлине галас, ви пошкодуєте, що народилися".

Адвокат одного з "партизан", які відстрілювали міліціонерів у Примор'ї, заявила, що за гратами спійманих злочинців б'ють, не годують, змушують зізнаватися у нерозкритих злочинах в регіоні і взагалі піддають знущанням.

Захисниця Олександра Ковтуна Тетяна Уварова розповіла Радіо Свобода, що на нього тиснуть психологічно, погрожуючи: "Коли затихне галас, ось тоді-то ми почнемо з тобою працювати, і ти пошкодуєш, що ти народився на цій землі".

 

За словами адвоката, на нього і інших спійманих членів банди намагаються навісити інші вбивства, включаючи пропажу чотирьох людей в районі Кіровка, звідки вони родом, а також вбивство в районі Владивостока. За негативні відповіді її підзахисний "отримує запотиличник або щигля в лоб".

Троє інших обвинувачених - Роман Савченко, Максим Кирилов та Володимир Ілютіков - піддаються фізичному насильству. Ковтун знає це, оскільки вони перекрикуються в камерах.

Тетяна Уварова також говорить, що своїми очима бачила, як Ілютікова вели "босоніж і в трусах" на процес, щоб визначити йому запобіжний захід.

Вона також стверджує, що самі захисники обмежені в можливостях здійснювати свої професійні функції.

Раніше родичі затриманих заявили, що їх синів жорстоко б'ють на допитах, щоб вибити "потрібні" свідчення. При цьому сім'ям дали зрозуміти в правоохоронних органах: якщо в пресу потрапить інформація про побиття, то на їх синів "повісять" всі напади на міліціонерів за минулий рік.

У прес-службі крайового Слідчого комітету все заперечують. Згідно з офіційним прес-релізом, "обвинувачувані забезпечені правом на захист; процесуальні дії проводяться з безпосередньою участю адвокатів; ніяких дій, таких, що принижують честь і гідність або створюють небезпеку для їх життя, немає ".

  Нагадаємо, учасники озброєної банди були блоковані в одному з будинків в центрі Уссурійська 11 червня. Двоє з них - Андрій Сухорада та Олександр Солодких - застрелилися. Олександр Ковтун і Володимир Ілютіков здалися добровільно.

Раніше вдалося затримати Максима Кирилова та Романа Савченко. Усі четверо звинувачуються у замахах на вбивства і вбивствах міліціонерів і в пособництві у цих злочинах.

Дії "партизан", яких також називають "приморськими месниками", отримали потужну підтримку і схвалення серед населення, навіть у Москві, як з'ясувалося, їм співчуває кожен другий.

Читайте також:

Останній "приморський партизан" здався міліції

У Примор'ї силовики знищили двох підозрюваних у нападах на міліціонерів

Банда російських "партизан-месників" відкрила полювання на міліціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: