"Приморським партизанам" висунули нові звинувачення

Чотирьом приморським "партизанам" інкримінується вбивство, посягання на життя співробітника правоохоронного органу, бандитизм, незаконний обіг зброї, крадіжка, розкрадання зброї і боєприпасів.

Усім чотирьом спійманим членам приморського угрупування, що займалося нападами на міліціонерів, пред'явлені нові звинувачення, повідомляється на сайті СКП РФ.

Роману Савченко, Максиму Кирилову, Володимиру Ілютікову і Олександру Ковтуну інкримінується вбивство, посягання на життя співробітника правоохоронного органу, бандитизм, незаконний обіг зброї, крадіжка, розкрадання зброї і боєприпасів, розбій та умисне знищення і пошкодження чужого майна.

Раніше стосовно арештованих "партизан" згадувалися лише статті про посягання на життя співробітника правоохоронного органу і про підготовку до злочину і участь у ньому.

Слідство встановило, що всього банда складалася з шести осіб у віці від 18 до 23 років. 10-11 червня 2010 Роман Савченко і Максим Кирилов були спіймані міліціонерами, Володимир Ілютіков та Олександр Ковтун здалися під час штурму будинку в Уссурійську, а Андрій Сухорада та Олександр Солодких покінчили життя самогубством.

За даними СКП, діяльність злочинної групи почалася в 2009 році з крадіжок - вони виносили з квартир побутову техніку і їжу, а також здійснювали розбійні напади з метою захоплення автомобілів. З лютого по травень 2010 бандити скоїли низку нападів на співробітників міліції, щоб заволодіти їхньою зброєю. За цей час було вбито два співробітники міліції, троє отримали поранення.

В ході одного з нападів на міліцейський пункт зловмисники не змогли знайти зброю, тому вони викрали радіостанцію, фотоапарат, форму співробітника ДПС і карту дислокації постів міліції, після чого підпалили цей територіальний пункт міліції.

Одночасно з цим бандити, за даними СКП, продовжували грабувати громадян. Більш того, вранці 16 травня в районі села Вільно-Хвалинське Спаського району вони викрали жінку, яку потім висадили в іншому населеному пункті.

Крім того, "партизан" підозрюють у вбивстві чотирьох наркоманів в селищі Кіровка в 2009 році.

У СКП відзначили, що в даний час з'ясовуються інші епізоди злочинної діяльності обвинувачених. При цьому в комітеті наголосили, що обвинувачені - "не борці за справедливість, як раніше наголошувалося в засобах масової інформації, а злочинці, які просто вчиняли злочини проти особи та власності з метою отримання вигоди".

Читайте також:

Приморських "партизан" катують у в'язниці

Останній "приморський партизан" здався міліції

У Примор'ї силовики знищили двох підозрюваних у нападах на міліціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: