"Приморським партизанам" висунули звинувачення

Злочинному угрупуванню, яке здійснювало озброєнні напади на правоохоронців у Росії, висунули звинувачення.

Слідчі органи Примор'я пред'явили звинувачення всім чотирьом затриманим членам угрупування "приморських партизанів", які зробили кілька озброєних нападів на співробітників міліції.

Як повідомили в Приморській прокуратурі, Роман Савченко та Олександр Ковтун звинувачуються за посягання на життя правоохоронця, а Максим Кирилов та Володимир Ілютіков - за пособництво в посяганні на життя співробітника міліції.

Вони підозрюються в нападі на співробітників міліції у Владивостоці в лютому 2010 року, а також у Спаському, Яковлевському і Дальнереченському районах Приморського краю в травні-червні 2010 року.

Крім нападів на міліціонерів, членів банди підозрюють у крадіжках, підпалах і угоні автомобіля.

Усі четверо підозрюваних були затримані 10-11 червня. Ще два можливих "партизана" (Андрій Сухорада та Олександр Солодких) загинули при затриманні: за твердженням міліції, вони застрелилися.

Нагадаємо, спочатку було оголошено, що банду очолює Роман Муромцев, у минулому воював у Чечні. В інтернеті від його імені було розповсюджено звернення, в якому повідомлялося, що бандити вважають себе борцями проти "окупаційного режиму".

У російських ЗМІ угруповання назвали приморськими партизанами.

Читайте також:

"Приморські партизани" знову напали на міліціонерів

Юний приморський "партизан" розповів про теплу зустріч у в'язниці

Родичі "приморських партизан" оголосили збір коштів на незалежне розслідування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: