Принц Ендрю склав монарші обов’язки після скандалу з Епштейном та сексом з неповнолітньою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після нашумілого інтерв'ю одразу кілька спонсорів відмовилися від співпраці з фондами, що патронує принц.

Молодший син британської королеви, принц Ендрю, відмовився від офіційних обов'язків після гучного інтерв'ю, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Член монаршої родини днями розповів журналістам про свою дружбу з американським мільярдером Джеффрі Епштейном, якого звинуватили у створенні кримінальної мережі, що розбещувала і знущалася над десятками неповнолітніх.

Принц Ендрю, який багато років дружив з мільярдером, заявив – про дружбу з ним не шкодує.

У ньому він також заперечував, що займався сексом з однією з найвідоміших жертв Епштейна Вірджинією Робертс, коли та ще була підлітком.

Та серед іншого розповідала, що він "сильно пітнів" у нічному клубі Tramp, де вони танцювали, перед тим, як вперше зайнятися сексом. Член королівської родини і інтерв'ю наполягав, що це брехня, бо він мав захворювання, через яке нібито не міг пітніти.

Інтерв'ю спричинило скандал, після якого одразу кілька спонсорів відмовилися від співпраці з фондами, що патронує принц. Тому той, з дозволу королеви, вирішив відмовитись від офіційних обов'язків. І наголосив - надасть слідству у справі Епштейна будь-яку допомогу.

Відео Молодший син британської королеви відмовився від офіційних обов'язків після скандального інтерв'ю

Член монаршої родини днями розповів журналістам про свою дружбу з американським мільярдером Джеффрі Епштейном, якого звинуватили у створенні кримінальної мережі, що розбещувала і знущалася над десятками неповнолітніх. Заарештували Епштейна влітку, незабаром він наклав на себе руки у тюремній камері. Принц Ендрю заявив - про дружбу з ним не шкодує.  

Молодший син британської королеви відмовився від офіційних обов'язків після скандального інтерв'ю

Нагадаємо, 10 серпня у Нью-Йорку в камері в’язниці виявили тіло мільярдера Джеффрі Епштейна. Чоловіка знайшли повішеним. Епштейн був не надто відомим загалу, але дуже впливовим і товаришував з провідними бізнесменами, кіноакторами, політиками та членами королівських родин, через що до звинувачень проти нього у секс-торгівлі було прикуто багато уваги. Тепер багато хто вірить, що Епштейн не накладав на себе руки, а був "прибраний", адже знав забагато таємниць сильних світу цього. Серед конспірологічних теорій щодо тих, кому була вигідна смерть Епштейна, існують версії про Трампа, Клінтона та навіть російський слід

Залиште свій коментар

Вибір редакції