Принц Ендрю склав монарші обов’язки після скандалу з Епштейном та сексом з неповнолітньою

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Принц Ендрю склав монарші обов’язки після скандалу з Епштейном та сексом з неповнолітньою

Associated Press

Після нашумілого інтерв'ю одразу кілька спонсорів відмовилися від співпраці з фондами, що патронує принц.

Молодший син британської королеви, принц Ендрю, відмовився від офіційних обов'язків після гучного інтерв'ю, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Член монаршої родини днями розповів журналістам про свою дружбу з американським мільярдером Джеффрі Епштейном, якого звинуватили у створенні кримінальної мережі, що розбещувала і знущалася над десятками неповнолітніх.

Принц Ендрю, який багато років дружив з мільярдером, заявив – про дружбу з ним не шкодує.

У ньому він також заперечував, що займався сексом з однією з найвідоміших жертв Епштейна Вірджинією Робертс, коли та ще була підлітком.

Та серед іншого розповідала, що він "сильно пітнів" у нічному клубі Tramp, де вони танцювали, перед тим, як вперше зайнятися сексом. Член королівської родини і інтерв'ю наполягав, що це брехня, бо він мав захворювання, через яке нібито не міг пітніти.

Інтерв'ю спричинило скандал, після якого одразу кілька спонсорів відмовилися від співпраці з фондами, що патронує принц. Тому той, з дозволу королеви, вирішив відмовитись від офіційних обов'язків. І наголосив - надасть слідству у справі Епштейна будь-яку допомогу.

Молодший син британської королеви відмовився від офіційних обов'язків після скандального інтерв'ю

Молодший син британської королеви відмовився від офіційних обов'язків після скандального інтерв'ю

Нагадаємо, 10 серпня у Нью-Йорку в камері в’язниці виявили тіло мільярдера Джеффрі Епштейна. Чоловіка знайшли повішеним. Епштейн був не надто відомим загалу, але дуже впливовим і товаришував з провідними бізнесменами, кіноакторами, політиками та членами королівських родин, через що до звинувачень проти нього у секс-торгівлі було прикуто багато уваги. Тепер багато хто вірить, що Епштейн не накладав на себе руки, а був "прибраний", адже знав забагато таємниць сильних світу цього. Серед конспірологічних теорій щодо тих, кому була вигідна смерть Епштейна, існують версії про Трампа, Клінтона та навіть російський слід

Наступна публікація