Принц Гаррі покинув Британію і вирушив до Меган до Канади

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перед відльотом він брав участь в Британсько-африканському інвестиційному саміті.

Принц Гаррі увечері 20 січня покинув Велику Британію і вирушив до Канади, де перебуває його дружина Меган Маркл і восьмимісячний син, пише AFP.

Гаррі вирушив рейсом до Ванкувера з аеропорту Хітроу після участі в Британсько-африканському інвестиційному саміті в Лондоні. Ймовірно, це був один із останніх його королівських зобов'язань. Не дочекавшись вечірнього прийому в Букінгемському палаці, за повідомленнями ЗМІ, він відразу направився до аеропорту. 

Крім того, Гаррі мав 20-хвилинну приватну зустріч з прем'єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном. Глава уряду заявив, що що вся країна хоче побажати Гаррі та Меган всього найкращого в майбутньому.

Як повідомлялося, принц Гаррі, онук королеви Великої Британії Єлизавети ІІ, та його дружина Меган Маркл оголосили про те, що відмовляться від статусу високопоставлених членів монаршої родини та їхніх привілеїв. У заяві подружжя зазначило, що рішення не є раптовим і ухвалене "після багатьох місяців роздумів та внутрішніх дискусій".

У заяві Букінгемського палацу повідомляється, що Гаррі і Меган Маркл більше не використовуватимуть титули Його і Її Королівська високість. Також вони не отримуватимуть кошти на виконання своїх королівських обов'язків. 

Чим зумовлене рішення герцога та герцогині Сассекських, як на звістку відреагувала монарша родина та як тепер зароблятимуть на хліб Гаррі та Меган – читайте у великому матеріалі ТСН.ua. 

Відео Принц Гаррі заявив, що позбувається монаршого титулу заради родини

Принц Гаррі вперше прокоментував своє рішення відійти од монарших обов'язків. Із промовою він виступив на благодійному вечері в Лондоні. Цей крок - твердить Гаррі - був для нього надзвичайно складним. Однак він був змушений на нього наважитися заради найближчих.  

Принц Гаррі заявив, що позбувається монаршого титулу заради родини

Залиште свій коментар

Вибір редакції