Принцеса Монако подала до суду на Німеччину

Свою скаргу до Європейського суду з прав людини на Німеччину подала принцеса Кароліна. Вона має на меті захисти недоторканість приватного життя.

Принцеса Монако 53-річна Кароліна подала скаргу на Німеччину до Європейського суду з прав людини, звинувативши владу ФРН в тому, що вони не вживають необхідних зусиль для забезпечення гарантованої законом недоторканності її приватного життя.

В якості доказів адвокат принцеси Матіас Принц представив суду недавні фотографії з німецької бульварної преси, де під заголовком "Нова любов" Кароліна була відображена в купальнику в компанії невідомого чоловіка на борту яхти.

Сама Кароліна ще кілька років тому подала позов до Страсбурзького суду, який у 2004 році виніс рішення на її користь, визнавши незаконним втручання німецьких газетярів в приватне життя принцеси. Однак, як зазначив адвокат Кароліни, німецька влада відверто проігнорувала рішення суду.

Кароліна і її чоловік принц Ганноверський Ернст Август V й після рішення Страсбурзького суду неодноразово ставали об'єктом пильної уваги німецьких папарацці і бульварних ЗМІ, особливо у зв'язку з судовим процесом над Ернстом Августом, за підсумками якого в березні цього року він був оштрафований за насилля.

Представники німецької юстиції відзначали, що як "історична особистість" принцеса повинна зважувати на те, що навіть її приватне життя представляє "суспільний інтерес". Зі свого боку, Кароліна стверджує, що тим самим Німеччина порушила гарантоване європейською хартією прав людини право на недоторканність особистого життя.принцеса

Влада Німеччини вважає подачу нового позову необґрунтованою. Представник уряду ФРН з правових питань Крістіан Вальтер зазначив у цьому зв'язку, що німецьке правосуддя у своїх діях дотримується балансу між свободою преси та правом на інформацію з захистом приватного життя.

Читайте також:

Князь Монако оголосив про заручини з олімпійською чемпіонкою

Вілла доньки Кучми увійшла до ТОП-10 найдорожчих будинків світу

Британія звинуватила саудівського принца у вбивстві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: