Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принцеса Японії відклала шлюб із нареченим, через якого вона втратить свій титул

Весілля відклали на два роки.

Старша онучка імператора Японії принцеса Мако відклала шлюб зі своїм колишнім однокурсником Кеєм Комуро, звичайним хлопцем з простої сім'ї. Імператорська родина заявила, що церемонія, яка спочатку була запланована на листопад цього року, відкладена до 2020. Проте жодної конкретної дати вони не назвали.

Про це повідомляє Independent.

Варто зазначити, що згідно з японським законодавством, жінка втрачає королівський статус, якщо одружується з простолюдином.

Принцеса сказала, що весілля відклали для того, щоб пара могла серйозніше подумати про шлюб та підготуватись до нього.

ВідеоПринцеса Японії готується оголосити про заручини та відмовитись від престолу

"Ми усвідомили, що нам бракує часу, щоб достатньо підготуватись до різних подій, пов’язаних із шлюбом та нашим життям після нього. Ми віримо, що ми занадто швидко кинулись на різні речі", - заявила вона. Також принцеса додала, що хоче "подумати про шлюб глибше і конкретніше та мати достатньо часу для підготовки до шлюбу і життя після нього".

Імператорська родина заперечує те, що рішення пов’язане з негативним ставленням таблоїдів до родини обранця Мако. Також вона спростувала версію про те, що перенесення весілля пов’язане з суперечками між матір’ю Комуро та її колишнім партнером через оплату навчання сина, про які писали таблоїди.

Нагадаємо, що 84-річний імператор Японії зрікся свого престолу. Такого не ставалось в Японії майже 200 років. Таким чином, наступним, хто сяде на трон, буде його 56-річний син Нарухіто. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції