Принцеса Японії відмовилась від титулу й вийшла заміж за простолюдина

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після підписання свідоцтва про шлюб вона взяла прізвище чоловіка.

Сьогодні, 29 жовтня, японська принцеса Аяко відмовилася від статусу члена імператорської сім'ї та вийшла заміж за представника незнатного роду.

Про це повідомляє Reuters.

Аяко, третя донька покійного двоюрідного брата імператора Акіхіто, принца Такамадо, вийшла заміж за 32-річного співробітника транспортної компанії Nippon Yusen Кея Морія. Церемонія одруження відбулася в токійському синтоїстському храмі Мейдзі.

"Мене переповнює радість від того, що ми одружилися і що так багато людей прийшли привітати нас в храм Мейдзі", - сказала 28-річна Аяко на прес-конференції після церемонії.

Зазначається, що члени японської імператорської сім'ї користуються правом вільно обирати подружжя вже щонайменше три покоління. Імператор Акіхіто став першим, хто одружився з жінкою неаристократичного походження. Зі своєю дружиною, імператрицею Мітіко, він познайомився на тенісному корті.

Згідно із законом принцесі Аяко довелося відмовитися від статусу члена імператорської родини. Після підписання свідоцтва про шлюб вона взяла прізвище чоловіка.

Раніше повідомлялось, що старша онучка імператора Японії принцеса Мако відклала шлюб зі своїм колишнім однокурсником Кеєм Комуро, звичайним хлопцем з простої сім'ї. Імператорська родина заявляла, що церемонія відкладена до 2020.

ВідеоПринцеса Японії готується оголосити про заручини та відмовитись від престолу

Залиште свій коментар

Вибір редакції