Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принижували та мацали в туалеті: у США двох подруг звинуватили у сексуальному насильстві стосовно трансгендера

Вони ігнорували заклики зупинитись.

У Північній Кароліні двох жінок, 31-річну Джессіку Лінн Фаулер та 38-річну Емебр Ніколь Гаррелл, звинуватили у сексуальному насильстві стосовно трансгендера.

Про це розповіли у місцевій поліції, передає News&Observer.

Трансгендерна жінка розповіла копам, що була у вбиральні бару, коли Гаррелл і Фаулер взялися словесно ображати її, почали оголюватись та мацати її.

Згідно з повідомленням, яке надійшло до поліції від аноніма, спочатку між жінками тривала дружня розмова. Згодом одна з подруг схопила трансгендера за геніталії і запитала, чи є у неї пеніс. Друга подруга розсміялась, зтягла з себе сорочку і запитала, чи хоче та подивитись на її груди.

Окрім цього, коли всі вже вийшли з туалету, Гарелл та Фаулер мацали жінку за сідниці та живіт, незважаючи на прохання самої жінки та бармена зупинитись.

Повідомляється, що подруг звинуватили у викраденні людини 2 ступеня та сексуальному насильстві. Обох випустили під заставу.

Нагадаємо, у Нью-Йорку узаконили третю стать. Від 2019 року місцеві жителі зможуть вказувати у свідоцтві про народження дитини третю стать як "X". 

ВідеоПерехід: сповіді батьків, яким довелося прийняти свою дитину у чужому тілі

Діти – трансгендери. Як реагувати, якщо син перевдягається у дівчинку, а дочка стверджує, що вона хлопчик? Це може бути грою, маніпуляцією, але іноді справді складним діагнозом. Сповіді тих, кому довелося прийняти своє дитя у чужому тілі – у спецпроекті "Перехід".

Перехід: сповіді батьків, яким довелося прийняти свою дитину у чужому тілі

Залиште свій коментар

Вибір редакції