Принца Чарльза звинуватили у шахрайстві

Фонд охорони здоров'я, який заснував спадкоємець британського престолу принц Чарльз, звинувачується в шахрайстві та відмиванні грошей

Спадкоємець британського престолу принц Чарльз опинився в центрі скандалу після того, як створений ним Фонд охорони здоров'я був звинувачений у шахрайстві й відмиванні грошей.

Опікунська рада не встигла закрити Фонд британського вельможі до того, як ним зацікавилася поліція.

Керівництво фонду оголосило про його закриття вже після того, як двоє співробітників організації - 49-річний чоловік і його напарниця були заарештовані на північному заході Лондона за звинуваченням у шахрайстві.

Підозри виникли після того, як фонд не зміг вчасно подати звіти про свою діяльність у доброчинну комісію. Ревізія виявила 300 тисяч фунтів стерлінгів, які не значилися в документах і, очевидно, були переведені в готівку з рахунків організації.

У резиденції принца від коментарів поки що відмовилися.

Фонд принца Чарльза в підтримку об'єднаних заходів з охорони здоров'я був заснований у 1993 році і покликаний сприяти розвитку нетрадиційних методів лікування - таких, як гомеопатія та голковколювання - та їх інтеграції в наукову медицину, у зв'язку з чим не раз піддавався критиці за антинауковий підхід до охорони здоров'я.

Читайте також:

Принц Гаррі заховався від дівчат у туалеті

Королева Британії заробила майже мільйон доларів на оренді дачних будиночків

Королівські родини та шейхи втратили 22 мільярди доларів за рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: