Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Припиніть вчити людей ненависті. Засновник "Коммерсанта" звернувся до російських журналістів

Володимир Яковлєв закликав журналістів зупинитися і перестати розкручувати хвилю ненависті.

Засновник відомої російської газети "Коммерсант" Володимир Яковлєв опублікував у своєму Фейсбуці звернення до російських журналістів. Він закликав їх припинити "розкручувати хвилю ненависті в країні".

"Я хочу звернутися до всіх без винятку журналістів, блогерів і медійників, які працюють у державних або фінансуються державою газетах, журналах і телеканалах і мають будь-яке відношення до підготовки публікацій і передач, що розкручують хвилю ненависті в країні. Я хочу сказати: хлопці, зав'язуйте!", - пише Яковлєв.

"Перестаньте вчити людей ненависті. Тому що ненависть вже розриває нашу країну на частини. Люди ненавидять одне одного. Люди живуть в божевільній ілюзії, що країну оточують вороги", - йдеться в його зверненні.

"Хлопчиків вбивають на війні. Політиків розстрілюють біля стін Кремля. Не Європа і не Америка, а наша країна знаходиться на межі соціальної катастрофи. "Інформаційна війна" перш за все знищує нас самих", - додав він.

"Ви не гірше мене знаєте, що робити. Не мені вам розповідати, як зробити так, щоб була не одна публікація, а зовсім інша і не сьогодні, а потім. Але якщо так не виходить, то розвертайтеся і йдіть, і пишіть привселюдно про те, чому і звідки пішли. Краще огірками на ринку торгувати", - резюмував журналіст.

 
Post by Vladimir Yakovlev.

Залиште свій коментар

Вибір редакції