Приватна охорона вперше застрелила сомалійського пірата, захищаючи судно

Приватні охоронці вперше застрелили пірата при спробі нападу на торговельне судно.

Приватні охоронці торгового судна відкрили вогонь і вбили одного сомалійського пірата при спробі захоплення торгового судна у східного узбережжя Африки.

Про це повідомив прес-секретар європейської військово-морської операції по запобіганню піратства в Індійському океані "Аталанта".

За його словами, вбивство пірата - це перший випадок такого роду з початку роботи на торгових судах, що перевозять вантажі в Аденській затоці й Індійському океані, озброєної охорони, найманої для надання відсічі при нападах піратів.

До місця інциденту було направлено фрегат зі складу європейських сил, а також вертоліт, який встановив місцезнаходження нападників. Всього було затримано сім піратів, один з яких помер від вогнепального поранення. Шестеро інших були арештовані.

Нагадаємо, згідно з доповіддю Групи контролю по Сомалі, в 2009 році значно зросла активність піратів у районі Африканського Рогу. Зокрема було зареєстровано 217 піратських нападів.

Військове патрулювання в територіальних водах Сомалі почалося в 2008 році з санкції Ради Безпеки ООН. У антипіратських операціях беруть участь військові кораблі НАТО, ЄС, Росії, Китаю та інших країн.

Відзначимо, що після того, як міжнародне співтовариство вжити жорстких заходів по боротьбі з піратством біля берегів Сомалі, виникли юридичні труднощі в організації процесів над піратами. В даний час в Кенії чекають на суд понад 100 підозрюваних у піратстві громадян Сомалі.

Читайте також:

Сомалійські пірати помилково атакували судно ВМС Нідерландів

Французький есмінець захопив катер з сомалійськими піратами

Французькі військові знищили піратське судно в індійському океані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: