Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заробітки на землі та власна вілла "Сюзанна". Як живе екс-дружина Путіна після розлучення

Поряд з будинком - рукотворні канали та невеликі водойми.

Колишня дружина президента РФ Володимира Путіна Людмила, яка вийшла заміж за Артура Очеретного, значно покращила свої майнові статки.

За інформацією видання Медуза, Людмила Очеретна придбала у 2016 році два з половиною гектари в елітному селищі Одинцовського району Московської області. Вартість становила 77,5 мільйона рублів, що вп'ятеро менше, ніж оціночна вартість землі в "підмосковній Венеції".

Котеджне селище "Міленіум парк", розташоване за 20 кілометрів від Москви, називають підмосковною Венецією. Його особливість - мережа рукотворних каналів і невеликих водойм, що пролягають між ділянками. Уздовж каналів прокладені пішохідні доріжки і бульвари; як стверджує реклама, вони "нагадують акуратні європейські вулички".

Активна забудова селища почалася 2010 року. Середня вартість сотки - близько 1,6 мільйона рублів.

"40% селища - це паркові зони та зони біля води. Є власний пляж. З кожного кварталу - свій вихід в парк. Селище закритого типу, по периметру охорона, і випадкові люди туди не зайдуть. Відомі люди живуть в кожному нашому селищі, починаючи від артистів, закінчуючи міністрами", - розповів телефоном співробітник компанії-забудовника проекту Villagio Estate.

вілла путіна
occrp.org

Згідно з документами реєстру 2016 року Людимила Путіна придбала одразу вісім ділянок, розташованих уздовж одного з каналів. Коштували вони, за різними оцінками, від 384 до 432 мільйонів рублів. За словами ріелтора Villagio Estate, близькість до води і лісу істотно підвищує вартість землі.

У листопаді 2017 року колишня дружина Путіна продала придбані гектари новому власнику - Ірині Пунії, дружині Викрама Пунії, засновника однієї з великих російських фармацевтичних компанія "Фармсинтез". У телефонній розмові з OCCRP Пунії підтвердив факт покупки землі, але сказав, що йому нічого не відомо про колишніх власників, тому що угода проходила через ріелторську компанію. Вартість придбаних ділянок він називати відмовився.

У квітні 2017 року сайт OCCRP з'ясував, що Людмилі Очеретній належить вілла у французькому Біаріцце вартістю понад шість мільйонів євро. Її придбали у грудні 2013 року - через півроку після розлучення Володимира та Людмили Путіних. Місцеві жителі називали цю віллу "Сюзанна".

вілла сюзанна
OCCRP

У січні 2016 року видання "Собеседник" повідомило, що екс-дружині Путіна тепер належить квартира на 139 квадратних метрів на Василівському острові в Санкт-Петербурзі, якою сім'я Путіна володіла з 1995-го.

Крім того, за інформацією видання, Людмила Шкребнева-Путіна-Очеретна від 2014 року стала власницею компанії "Меридіан", яка займається нерухомістю. Їй належали 99 відсотків активів. Фірма взяла у "Центру розвитку міжособистісних комунікацій" в довгострокову оренду особняк в центрі Москви. Агентство Reuters не змогло встановити загальний дохід, що отримував "Меридіан" від здачі в оренду приміщень в московській власності, однак відомо, що виручка компанії за 2015 рік склала 225 мільйонів рублів.

До розлучення з чоловіком у Людмили Путіної був невеликий річний дохід, проте останнім часом вона і її близькі почали купувати землю і елітну нерухомість в Підмосков'ї і за кордоном.

Володимир і Людмила Путіни розлучилися після 30 років шлюбу. Вперше новина про розрив стосунків з'явилася 6 червня 2013 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції