Привіз зброю із Чечні і їздив у гарячі точки. Слідчий комітет РФ розповів про вбитого стрільця у Підмосков'ї

Слідство РФ вважає, що жертвами стрільця могли стати понад 4 особи.

Слідчий комітет Росії розкрив деталі стрілянини в Кратово у Підмосков'ї, через яку загинуло 4 людини.

Повідомлення опубліковане на офіційному сайті російського відомства.

За попередніми даними, 50-річний чоловік Ігор Зенков увечері 10 червня почав стріляти в сусіда, а потім підпалив свій сарай на території будинку. Далі він став стріляти в незнайомих йому чоловіка і жінку, які намагалися допомогти загасити вогонь. Пізніше Зенков застрелив ще двох сусідів.

У комітеті також повідомили, що від 1992 до 2014 року Зенков працював слюсарем-ремонтником в МНС. У СК РФ стверджують, що він неодноразово був у відрядженнях у "гарячих" точках, але ніколи не брав участі в бойових діях. Хоча раніше ЗМІ повідомляли про те, що Зенков був співробітником ОМОНу і їздив воювати до Чечні й Афганістану.

Під час нападу він використовував зброю старих зразків. Частину зброї нападник привіз з відрядження у Чечні, інше було саморобним. Чоловік не мав дозволу на зберігання зброї. Слідство вважає, що у нього була велика кількість боєприпасів, ручні гранати, гладкоствольна зброя і пістолет "Маузер".

Жертвою чоловіка,йдеться в повідомленні, міг стати ще один чоловік. Зенков проживав з матір'ю, яка "останнім часом хворіла і не могла пересуватися", тому СК РФ розглядає версію, що вона також могла загинути.

Нагадаємо, 10 червня в селищі Кратове Московської області РФ чоловік відкрив стрілянину з рушниці по перехожих з території свого будинку. Наразі відомо про чотирьох загиблих і двох поранених, один з поранених - співробітник Росгвардії.

Повідомлялося також, що стрілець підпалив свій будинок. Він зміг втекти з оточення правоохоронців і сховатися в лісі. Через деякий час його таки ліквідували.

Чоловік, який відкрив стрілянину, є колишнім співробітником Міністерства надзвичайних ситуацій РФ. Стрільця звуть Ігор Зєнков, 1967 року народження. Одні російські ЗМІ повідомляють, що він звільнився з МНС за вислугою років, інші пишуть про те, що в МНС він отримав травму, після якої "лежав у психлікарні". Також повідомлялося, що Зенков був співробітником ОМОН, служив в Афганістані і Чечні. 

Залиште свій коментар