Приїхавши в ООН, Саакашвілі пішов на ТБ розкривати "безжальне ярмо" Путіна

Під час візиту до США Михайло Саакашвілі розповів про "безжальне" правління Володимира Путіна, який посадив "у ГУЛАГ найбільш талановитого бізнесмена Росії" Михайла Ходорковського.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі, який прибув з візитом до США для участі у роботі Генеральної Асамблеї ООН, в інтерв'ю американському телеканалу Fox News виступив з черговими викриттями, що стосуються Росії та її політичного керівництва.

Зокрема, грузинський лідер заявив, що реальна влада в країні належить прем'єр-міністру Володимиру Путіну, який "безжально" веде себе з власним народом.

Як приклад жорстокості Путіна Саакашвілі навів справу екс-глави ЮКОСа Михайла Ходорковського. Президент Грузії наголосив, що "найбільш талановитий бізнесмен" Росії сидить "у ГУЛАГу, в Сибіру".

Саакашвілі звернув увагу, що Ходорковський майже відсидів призначений йому судом перший термін, але влада заборонила відпускати його на волю і вирішила судити опального олігарха вдруге.

Грузинський лідер розкритикував і зовнішню політику Росії. У своїй промові він вкотре нагадав, що Вашингтон офіційно визнав факт окупації Росією частини Грузії - Південної Осетії і Абхазії. На думку Саакашвілі, неможливо по-іншому оцінити ситуацію, коли одна країна приходить в іншу, займає частину її території і виганяє звідти 80% місцевого населення.

Як підкреслив Саакашвілі, ідея "окупації" частини Грузії виходила від Путіна, і російський прем'єр "дуже цим пишається".

В інтерв'ю Саакашвілі торкнувся і теми війни в Афганістані, зазначивши, що військовослужбовців грузинської армії в цій країні у перерахунку на душу населення більше, ніж представників будь-якої іншої держави.

Із зауваженням журналіста, що США в чомусь повторюють сумний досвід СРСР в Афганістані, Саакашвілі не погодився. На думку грузинського лідера, ці дві війни не можна порівнювати. Росіяни воювали в Афганістані не за свою справу - вони вторглися в країну з тієї ж причини, з якої "вони зараз у моїй країні", заявив Саакашвілі.

Він висловив думку, що росіяни хотіли підпорядкувати Афганістан, а от США та їхні союзники поводяться зовсім по іншому – Саакашвілі впевнений, що вони прийшли до Афганістану з наміром запровадити там принципи демократії і їхні зусилля роблять світ безпечнішим.

Читайте також:

Саакашвілі боїться нового нападу Росії

Путін: нової війни на Північному Кавказі не буде

Бурджанадзе: Путін чесно попереджав Саакашвілі, що буде війна

Саакашвілі знайшов нового союзника в особі Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: