Прийомний батько зі США ґвалтував сироту з Росії

Американця звинувачують у зґвалтуванні неповнолітньої прийомної дочки з Росії, проте, сам ґвалтівник, стверджує, що їй вже було 16 років і секс був з обопільної згоди.

Мешканця американського штату Джорджія Майкла Гізмора звинувачують у зґвалтуванні прийомної дочки з Росії.

Ксенія, яка народилася в Кемерові (Росія) і зареєстрована в Новокузнецьку, була вивезена з Росії в 2001 році. Але в 2009 році американка, яка удочерила її, відмовилася від прав названої матері, і Ксенія була передана Гізмору.

Сам Гізмор був в 2010 році арештований місцевою владою за звинуваченням у зґвалтуванні. Він стверджує, що статеве життя з Ксенією вів, але все було з обопільної згоди. Крім того, він не вважає себе педофілом.

За власними словами, він став займатися сексом з прийомною дочкою лише після того, як їй виповнилося 16 років, що за законами штату Джорджія допускається.

Точний вік Ксенії з'ясувати вдалося не відразу. Незважаючи на те, що Гізмор був заарештований ще в 2010 році, Держдепартамент США повідомив про це російському консулу тільки в червні 2011 року.

Уповноваженому з прав дитини при президенті РФ Павлу Астахову про те, що трапилося стало відомо в минулий четвер, під час його офіційної поїздки в США у складі президентської комісії.

Астахов, зайнявшись справою Ксенії, з'ясував, що у неї були проблеми з документами: у різних джерелах вказані три дати її народження, тому належало встановити її дійсний вік: 15 років їй або 16.

Зокрема, Астахов звинуватив Управління Федеральної міграційної служби РФ по Кемеровській області у підробці документів Ксенії і повідомив, що кемеровському прокурору доручено провести перевірку за цим фактом.

У Кемеровському обласному управлінні ФМС повідомили, що Ксенії до моменту арешту Гізмора не було 16 років: згідно х її документами, дата її народження - 26 жовтня 1994 року.

"Зараз прийомний батько намагається уникнути відповідальності, заперечуючи свою провину, стверджуючи, що дівчинка вже доросла, і все відбувалося за згодою. Більш того, адвокати ґвалтівника представили довідку з УФМС по Кемерово, що Ксенії на момент насильства було 16 років (за законом штату Джорджія - це вік повноліття)", - повідомили в УФМС.

У свою чергу, в місцевому УФМС не підтвердили інформацію про надання даної довідки, пославшись на те, що це стосується компетенції органів РАЦС.

Наразі Ксенія знаходиться в одному з дитячих притулків штату Джорджія. Найближчим часом вона зустрінеться з російським консулом і їй буде надана підтримка, повідомив Астахов.

Читайте також:

На Чернігівщині росіянин-збоченець зґвалтував 12-річну дівчинку

У Криму пастухи жорстоко зґвалтували туристку з Москви

Після звинувачень у зґвалтуванні Стросс-Кан оточив себе чоловіками

На Одещині циган викрав 16-річну дівчину, щоб одружитися, а потім зґвалтував її

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: