Призначений новий шеф Скотланд-Ярда

Новим комісаром лондонської поліції стане сер Пол Стівенсон.

Новим комісаром лондонської поліції стане сер Пол Стівенсон, який раніше був заступником у колишнього шефа Скотланд-Ярда Іана Блера, а після його відставки тимчасово виконував обов'язки глави столичної поліції.

Таке рішення, як повідомили британські телеканали, прийняла міністр внутрішніх справ Великобританії Джекі Сміт. Проте при цьому вона погоджувала свій вибір з мером Лондона Борисом Джонсоном.

Іан Блер пішов у відставку 1 грудня минулого року. Причиною його відставки з посади стало те, що він не спрацьовувався з Борисом Джонсоном, який був обраний мером Лондона в травні минулого року. Джонсон дав ясно зрозуміти, що хоче бачити на цій посаді іншого офіцера поліції.

Репутації Іана Блера також пошкодив інцидент, що стався в липні 2005 року, коли в атмосфері загального страху після серії вибухів в британській столиці співробітники Скотланд-Ярда убили в поїзді лондонського метро ні в чому не повинного бразильського електрика Жана-Шарля де Менезеша, якого вони помилково прийняли за терориста-смертника.

Полу Стівенсону 55 років. На посаді заступника голови лондонської поліції він пробув чотири роки. У підпорядкуванні у нього знаходитимуться більше 50 тисяч поліцейських, на яких покладено забезпечення громадського порядку і проведення контртерористичних операцій.

Річний бюджет Скотланд-Ярда складає 3,5 млрд фунтів стерлінгів (4,2 млрд доларів).

Читайте також:
Великобританія на межі дефолту
Королева Єлизавета II дивом уникнула замаху в Австралії
Рейтинг знаменитостей з найкращими зачісками очолив мер Лондона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: