Про свою перемогу на виборах в Ірані заявили відразу два кандидати

Одночасно про свою перемогу заявили діючий президент і його головний суперник. Жодна із сторін не наводить підстави для своїх заяв. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Діючий президент Ірану Махмуд Ахмадінежад і його головний суперник на президентських виборах Мір Хосейн Мусаві обидва заявили про свою перемогу за підсумками першого туру голосування.

Державне інформаційне агентство Ісламської Республіки передає, що перемогу на виборах отримав Ахмадінежад. В той же час опозиційний кандидат, колишній прем'єр-міністр Мусаві на прес-конференції також оголосив про свій успіх.

Жодна із сторін не наводить підстави для своїх заяв. Мусаві лише вказав, що він "безумовно є переможцем виборів", грунтуючись на "свідоцтвах зі всього Ірану".

Голосування в країні завершилося пізно ввечері 12 червня – його постійно продовжували через рекордно велику явку виборців. Одразу після закриття дільниць розпочався підрахунок голосів.

Всього у виборах брали участь 4 кандидати. Головними кандидатами на президентську посаду вважаються чинний глава держави Махмуд Ахмадінежад, а також колишній іранський прем'єр Мір Хосейн Мусаві. Для перемоги кандидатам необхідно отримати 50% плюс один голос.

Читайте також:

Ахмадінежад оголосив себе переможцем виборів в Ірані

Президент Ірану звинуватив своїх суперників у змові з Ізраїлем

Президент Ірану купує голоса виборців картоплею

Вибори в Ірані продовжили на дві години через небачувану явку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: