Продажна шкура з іпотекою. Екс-колега розповіла таємницю про ведучого НТВ, який виштовхав українця

За словами жінки, Норкін "давно втратив людську подобу".

Скандальний ведучий НТВ Андрій Норкін, який під час обговорення авіакатастрофи MH17 виштовхав українського блогера зі студії і назвав бараном, давно втратив людську подобу.

Про це із посиланням на пост у Facebook колишньої колеги ведучого Віри Кричевської написав на своєму сайті російський опозиціонер Олексій Навальний.

"Як почав викручуватися в 2010, так викручується досі. Уже людську подобу втратив, але все ще трясе сивою головою і вигукує, намагаючись зобразити давно втрачену гідність: я 26 років в журналістиці!" - написав він.

За словами Кричевської, у 2010 році вона особисто займалася реструктуризацією іпотеки Норкіна у Сбербанку, у якого не вистачало грошей, тож за ведучого ходили просити до заступника глави.

"Якщо ще не набрав, повинен був якось викрутитися з ситуації, коли ТАК треба служити, втрачаючи ТАК людську гідність", - зазначила вона.

Своє чергою Навальний назвав Норкіна "просто продажною шкурою з іпотекою".

"Дорогий Андрію Норкін, ви так і кричіть наступного разу: У мене іпотека, пішов геть зі студії! Ще три роки платити, а потім за машину внески. Геть, геть, ідіть!" - додав опозиціонер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: