Проді врятували чотири голоси

Сенат Італії прийняв новий урядовий законопроект в галузі безпеки і висловив довіру кабінету Романо Проді.

160 сенаторів проголосували "за", 156 -"проти". У Сенаті у прихильників Романо Проді перевага всього в 2 голоси. Можлива поразка могла примусити прем'єр-міністра піти у відставку. Проте тепер небезпека чергової урядової кризи в Італії минула. Законопроект поступить на розгляд в нижню палату парламенту, після схвалення якої вступить в силу.

Гострі розбіжності в Сенаті викликав один із заходів, що вводився урядом, покликаний полегшити висилку з Італії громадян Євросоюзу, якщо їх визнають небезпечними для суспільства. Подібні заходи уряд країни вирішив ввести після того, як в кінці жовтня румунський іммігрант жорстоко вбив 47-річну жінку-італійку.

До боротьби зі злочинністю в Римі вже притягуються народні дружини, вони контролюють небезпечні райони столиці і здійснюють обхід вулиць. Перед поліцією поставлено завдання проводити перевірки в таборах і у таборах іммігрантів, в багатьох місцях ліквідовуються їх самовільні поселення.

Рада міністрів Італії на екстреному засіданні видала декрет, що дозволяє префектам міст висилати іммігрантів, які зробили правопорушення, з країни впродовж доби, навіть якщо ці іммігранти - громадяни ЄС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: