В Opel почнеться страйк через відмову продавати компанію

Профспілка Opel призвала робочих європейських заводів в четвер, 5 листопада влаштувати страйк через рішення General Motors.

Попереджувальні акції протесту почнуться у четвер, 5 листопада.

Єдиними, хто підтримав рішення General Motors, стала профспілка "Опеля" з Великобританії. При цьому міністр бізнесу та підприємництва країни Пітер Мандельсон висловив надію на те, що подібний крок піде на користь місцевим заводам Vauxhall.

Відзначимо, що раніше всі робочі Opel виступали за продаж підприємства і були готові піти на скорочення витрат на персонал в розмірі 265 мільйонів євро, однак лише в тому випадку, якщо угода з продажу "Опеля" завершиться на користь Ощадбанку і Magna.

В даний час з критикою на адресу GM виступила канцлер Німеччини Ангела Меркель, що назвала це рішення "поразкою", прем'єр-міністр федеральної землі Гессінг Роланд Кох, який вважає, що продаж Opel канадсько-російського консорціуму - це найоптимальніший шлях по виводу компанії із складної фінансової ситуації, і влада Бельгії, де розташований один із заводів німецького автовиробника.

Російський уряд у свою чергу не висловив жалю про намір GM зберегти Opel. Як зазначив віце-прем'єр РФ Олександр Жуков, зараз у Росії багато проблем з власним автопромом, тому про те, що Opel залишиться у власності американського концерну шкодувати не варто.

Рішення про збереження Opel в складі концерну GM було прийнято радою директорів в ніч на середу, 4 листопада.

Керівництво американської компанії пояснило такий крок поліпшенням фінансового становища "Опеля" і його важливою роллю, яку німецька фірма грає в стратегії GM.

Раніше передбачалося, що після завершення угоди із продажу Opel Ощадбанк і Magna отримають 55 відсотків акцій компанії, профспілка - 10 відсотків, а GM збереже за собою 35-відсотковий пакет цінних паперів.

Читайте також:

General Motors передумав продавати Opel

ЄС може заблокувати продаж Opel концерну Magna і "Ощадбанку"

Opel продали канадцям та росіянам

GM потрібні 6 млрд доларів, щоб залишити Opel при собі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: