Профспілки Франції проведуть чергові загальнонаціональні акції протесту

У Франції профспілки мають намір провести чергові загальнонаціональні акції протесту, якими вони виступають проти пенсійної реформи.

Профспілки Франції ухвалили рішення провести чергові загальнонаціональні акції протесту 28 жовтня та 6 листопада.

Виступи проти пенсійної реформи, які 69% французів продовжують, незважаючи на пов'язані з ними проблеми, не припиняться.

Рішення про проведення нової загальної акції протесту було ухвалено в четвер на міжпрофспілкових зборах за участю шести найбільших професійних об'єднань Франції (CFDT, CGT, CFTC, CFE-CGC, Unsa і FSU). В ході попередньої загальнонаціональної акції протесту, яка відбулася 19 жовтня, на вулиці Франції вийшли майже 3,5 мільйона осіб.

Тим часом, голосування щодо пенсійної реформи в Сенаті може відбутися вже у п'ятницю, 22 жовтня, або на вихідних. У четвер уряд зажадав, щоб верхня палата, аби прискорити процес прийняття закону, проголосувала за документом в цілому, не розглядаючи кожну поправку окремо. Це викликало гнів лівої опозиції, яка звинуватила президента Франції Ніколя Саркозі у проведенні політики постійного державного перевороту.

У четвер президент Франції Ніколя Саркозі заявив, що продовження страйків на ключових підприємствах паливно-енергетичного комплексу країни може призвести до паралічу французької економіки і спричинити негативні наслідки.

Нагадаємо, французи вже більш ніж місяць проводять страйк, покликаний не допустити прийняття пенсійної реформи, яка передбачає підняття мінімального пенсійного віку з 60 до 62 років. За даними профспілок, в останні дні на демонстрації вийшли до 3,5 мільйона осіб. У зв'язку з протестами третина Франції зіткнулася з дефіцитом палива.

Читайте також:

У Франції не працює чверть усіх атомних реакторів

У Парижі заблокували вхід у головний термінал аеропорту Руассі

Влада Франції кинула на демонстрантів спецназ

У Франції сьомий день тривають страйки і вуличні протести

ВідеоСтрайки у Франції призвели до серйозних проблем в енергетичній галузі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: