Проганяли "злих духів": на Шрі-Ланці до смерті забили маленьку дівчинку, яку вважали біснуватою

Проганяли "злих духів": на Шрі-Ланці до смерті забили маленьку дівчинку, яку вважали біснуватою

Ілюстрація / Фото: pixabay.com

Так звана "екзорцистка" кілька разів вдарила дівчинку палицею.

На Шрі-Ланці матір привела свою 9-річну доньку на ритуал, під час кого дитина загинула. Мати вважала, що ритуал, який проводила так звана "екзорцистка", віджене злого духа від маленької дівчинки. 

Про це пише ВВС.

Зазначається, що для проведення ритуалу батьки відвезли дитину до околиці, яка розташоване поблизу Коломбо. Ритуал вирішили провести, бо матір дівчинки стверджувала, що її донька біснувата і з неї необхідно "вигнати демона".

Згідно з версією слідства, під час проведення ритуалу дівчинку облили олією а потім почали бити тростиною. Місцеві ЗМІ пишуть, що організаторка ритуалу кілька разів вдарила дитину палицею.

На крик дівчинки прибігли сусіди, які і викликали поліцію. Унаслідок проведення ритуалу дівчинка отримала множинні травми, несумісні з життям. Вона померла у лікарні, знепритомівши під час ритуалу.

Матір дитини і жінку, яка виконувала ритуал, арештували і у зв'язку зі смертю дівчинки і вони постали перед судом у понеділок, 1 березня. Поліція заявила, що подібні інциденти трапляються в цьому районі не вперше.

Як повідомлялося, у Зімбабве зафільмували "романтичний" обряд екзорцизму: пастор цілував жінку просто на очах у прихожан, нібито виводячи з неї демона. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6464
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація