В російському рейтингу мільярдерів змінився лідер

Російські мільярдери за місяці кризи серйозно збідніли. А рейтингу найбагатших людей сталися зміни.

Російські мільярдери за місяці кризи серйозно збідніли. Про це свідчить рейтинг найбагатших людей країни, опублікований в сьогоднішньому номері журналу "Фінанс".

За рік розстановка сил в рейтингу російських мільярдерів серйозно змінилася. Але тенденція очевидна - російським багачам криза серйозно ударила по кишені. Бізнесмен, який торік займав першу сходинку, Олег Дерипаска втратив 35 мільярдів доларів. Його статок зменшився майже вдесятеро, і тепер зі своїми без малого 5 мільярдами доларів він займає в рейтингу 8 рядок.

Очолює ж список Михайло Прохоров, його статок оцінюється в 14 мільярдів 100 мільйонів доларів.

"Сьогодні Михайло Прохоров - чи не найрозкрученіший вітчизняний бізнесмен. Тоді як його колеги гарячково знаходять можливості перекредитування, він купує на Блакитному березі за 496 мільйонів доларів найдорожчу віллу в світі і вкладає мільйони в розвиток біатлону", - пише журнал.

"Завдяки вдалому виходу з "Норільського нікелю " незадовго до економічного колапсу Прохоров здобув собі славу гуру.

Власника групи "Онексім" оточили видавці, сподіваючись отримати у нього право на випуск автобіографії", - коментує видання бізнес Прохорова.

На другому місці власник "Челсі" і тепер уже колишній губернатор Чукотки Роман Абрамович.

Замикає трійку лідерів Володимир Лисин. Число доларових мільярдерів скоротилося удвічі - якщо торік їх було 101, то тепер - 49.

Передбачити подальший розвиток подій неможливо. Першу строчку в рейтингу мільярдерів наступного року може зайняти хто завгодно.

Читайте також:
На Кіровоградщині мільйонерів стало вдвічі більше
Українці стали на 10% багатшими
Названі найбагатші спортсмени України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: