Прокремлівський адвокат розповіла, чому зустрічалася із Трампом-молодшим

Весельницька каже, що інформація не зацікавила сина американського президента. 

Російський адвокат Наталія Весельницька на зустрічі з Трампом-молодшим розповіла про діяльність компанії Ziff Brothers Investments Вільяма Браудера, яка, за її словами, ухилялася від сплати податків в Росії і направляла кошти на потреби демократів під час передвиборної кампанії Хілларі Клінтон 2016 року.

Про це адвокат розповіла в інтерв'ю The Wall Stret Journal.

Весельницька зазначила, що проводила відносно Браудера власне розслідування, збирала про нього інформацію і особисто надавала її генеральному прокурору Росії Юрію Чайці. Вона підкреслила, що збиралася якомога ширше розповсюдити інформацію про Браудера, якого Росія заочно засудила до дев'яти років колонії за вчинення податкових злочинів.

"Я особисто знайома з генеральним прокурором. В ході мого я ділилася інформацією з ним, - заявила адвокат", - прокоментувала адвокат.

Представники Генпрокуратури Росії не відповіли виданню, чи дійсно Чайка отримував таку інформацію від Весельницької.

"Як під час зустрічі з Дональдом Трампом-молодшим, так і в письмових матеріалах, які я підготувала, я намагалася викласти дані, які особисто отримала в ході свого розслідування", - сказала адвокат.

Однак, запевняє Весельницька, що ця інформація не зацікавила сина американського президента. 

ВідеоСтарший син Трампа міг отримати компромат на Гілларі Клінтон з рук росіянки

Раніше повідомлялося, що через два тижні після того, як Дональд Трамп став кандидатом у президенти США від Республіканської партії, його старший син зустрічався в Trump Tower з адвокатом з Росії Наталією Весельницькою. На зустрічі також були присутні глава передвиборної кампанії Трампа Пол Манафорт та його зять Джаред Кушнер. 

Розмова відбулася 9 червня 2016 року і є першим підтвердженим епізодом зустрічі наближених Трампа з громадянином Росії під час передвиборної кампанії: представники Кушнера і Дональда Трампа-молодшого підтвердили журналістам факт зустрічі. 

Залиште свій коментар