Прокуратура Нью-Йорка погодилася зняти зі Стросс-Кана всі звинувачення

Стросс-Кан ймовірно зґвалтував покоївку, але через неправдиві показання останньої прокуратура відкликала звинувачення екс-глави МВФ.

Прокуратура Нью-Йорка у понеділок, 22 серпня, рекомендувала суду зняти з екс-голови МВФ Домініка Стросс-Кана всі звинувачення в сексуальному домаганні до покоївки готелю Sofitel Нафіссату Діалло.

Відповідна рекомендація була офіційно передана в реєстратуру суду.

Водночас представник прокуратури Манхеттена Сайрус Венс заявив, що Стросс-Кан і покоївка нью-йоркського готелю дійсно вступали в сексуальні відносини, які, ймовірно, не носили взаємної згоди, але сторона обвинувачення рекомендувала суду припинити процес через неправдиві свідчення позивачки.

Прокуратура визнала, що в ході слідства були зібрані докази, які "відображають секс без взаємної згоди", хоча вони і не носили незаперечного характеру. Зокрема, на уніформі 32-річної покоївки після аналізу ДНК були виявлені сліди сім'я, що належить екс-главі МВФ.

Справа за звинуваченням Стросс-Кана розвалилася через постійну брехню Діалло, зазначив Венс.

За його словами, Діалло, яка прибула в США з африканської Гвінеї, постійно брехала слідству про своє минуле і про ті факти, які відбулися після ймовірної спроби зґвалтування. Так, Діалло довго відмовлялася визнати записану поліцією телефонну розмову, в якій вона наступного дня після інциденту обговорювала зі знайомим фінансовий стан Стросс-Кана.

Нагадаємо, Стросс-Кан був заарештований 14 травня 2011 року в нью-йоркському аеропорту за звинуваченням покоївки готелю Sofitel в сексуальних діях насильницького характеру. Директора-розпорядника МВФ в останній момент зняли з борту літака, що летів в Париж.

19 травня Стросс-Кан добровільно заявив про відставку з поста директора-розпорядника МВФ. На перших же слуханнях у своїй справі він заявив, що не визнає себе винним.

Читайте також:

Оприлюднено подробиці медичного обстеження покоївки Стросс-Кана

Стросс-Кан не буде балотуватися на пост президента Франції від соціалістів

Покоївка, яка звинуватила Стросс-Кана у зґвалтуванні, дала перше публічне інтерв'ю

Після звинувачень у зґвалтуванні Стросс-Кан оточив себе чоловіками

ВідеоПрокуратура Нью-Йорка погодилася зняти зі Стросс-Кана всі звинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: