Прокуратура Польщі вимагатиме арешту Закаєва

Польща незабаром направить до суду запит про арешт Ахмеда Закаєва, який був затриманий в польській столиці вранці 17 вересня і допитаний слідчим.

Окружна прокуратура Варшави незабаром направить до суду запит про арешт Ахмеда Закаєва, який був затриманий в польській столиці вранці 17 вересня і допитаний слідчим. Про намір прокуратури заарештувати Закаєва розповів його адвокат Радослав Башук (Radoslaw Baszuk).

"Сподіваюся, що суд сьогодні розгляне це питання і відхилить вимогу прокуратури", - сказав також Башук. За словами адвоката, прокуратура Варшави виступить з офіційною заявою не раніше 17 години за місцевим часом (19 годин по Москві).

Прокуратура вже завершила допит Закаєва, розповів Адам Боровський (Adam Borowski), що називає себе консулом республіки Ічкерія у Польщі. Допит тривав більше шести годин. За словами Борівського, спілкування Закаєва зі слідчими проходило в досить комфортній для затриманого атмосфері. "Сподіваюся, що розв'язка справи також буде хорошою", - сказав Боровський.

Також стало відомо, що затримання Закаєва у Варшаві засудило польське відділення міжнародної правозахисної організації Amnesty International. Правозахисники вимагали якнайшвидшого звільнення Закаєва, а також висловили сподівання, що він не буде екстрадований до Росії.

Раніше повідомлялося, що Закаєв може бути відпущений з-під варти під заставу. Цю версію поширювали прихильники чеченського емігранта, зокрема керівник Світового чеченського конгресу Дені Тепс (Deni Teps).

Закаєв, який називає себе головою уряду Чеченської республіки Ічкерія, прибув до Польщі для участі у Всесвітньому чеченському конгресі. Він був оголошений Росією в міжнародний розшук за підозрою в причетності до терористичної діяльності.

Читайте також:

Росія вимагатиме екстрадиції чеченського сепаратиста Закаєва

Польські ЗМІ дізналися про можливе звільнення Закаєва під заставу

Польща затримала чеченського сепаратиста

ВідеоРосія вимагатиме екстрадиції чеченського сепаратиста Закаєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: