Прокуратура штату Нью-Йорк розпочала розслідування щодо некомерційного фонду Трампа

У генпрокуратора підозрюють, що фонд працює із порушенням правил роботи некомерційних організацій у штаті.

Генеральна прокуратура Нью-Йорка зацікавилася некомерційним фондом кандидата в президенти США Дональда Трампа та оголосила про початок розслідування щодо нього. Про це повідомляє New York Times.

У генпрокуратора підозрюють, що фонд працює із порушенням правил роботи некомерційних організацій у штаті. Прокурор штату Нью-Йорк Ерік Шнайдерман не зазначив, із чим пов'язані претензії до фонду Трампа.

Своєю чергою, у штабі Трампа вже звинуватили Шнайдермана в подвійних стандартах, оскільки він не розслідує фонд Клінтонів, а також на виборах підтримує Гілларі Клінтон.

Зазначимо, раніше у ЗМІ з'являлися повідомлення про виплату Трампом коштів прокурору штату Флорида у 2013 році. Платіж був проведений через благодійний фонд мільярдера. Тоді критики Трампа не виключали, що виплату можна розцінити як хабар.

Того року прокурор Флориди Пем Бонді могла порушити справу щодо програми бізнес-тренінгів "Університет Трампа", яка закрилася 2010 року після численних скарг на неї, однак вона відмовилася.

Водночас Бонді підтвердила, що отримувала гроші від Трампа, зазначивши, що на її рішення вони жодним чином не вплинули, а призначалися для її підготовки до чергових виборів генпрокурора штату.

Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама висловив стурбованість ситуацією серед республіканців у зв'язку з тим, що висунутий ними кандидат на пост глави держави Дональд Трамп не виступає з антиросійських позицій.

Залиште свій коментар

Наступна публікація